Merhaba arkadaşlar, Annemin babası ben doğmadan yıllar önce rahmetli olmuş. Ama uykusunda torunun olsun sana 1 yıl mühlet felan demişler. Benim kuzen doğduktan 10-gün sonra dedem rahmetli olmuş. Bu sabahda aynı şeyler yaşandı. Babam uykudan bem-beyaz olarak kalktı.Önce söylemek istemedi ama sonra zorla söylettik. Rahmetli dedem annemi yanına çağırmış, babam izin vermemiş, dedem babam-a izin ver 2 gün sonra gelsin demiş. Bu ne anlama geliyor? Acil lütfen :(

Güncellemeler:
İnternette araştırma yaptım. Rüyada kayınpederin, babanın hoş yüzle görülmesi iyi bir şeymiş. Bereket gelir, bol kazanç elde edersiniz diyor. Birazda olsa içim rahatladı. Amma yinede önümüzdeki 2-günde çok ama çok tedirgin olacağım :(. Kazanç olmasada olur. Sağlık yerinde olsun inşallah... Gören herkez dua etsin lütfen
Birşey olmadı şükürler olsun :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ay :'( hayırdır insallah
    Kötü dusunmeyin inşallah kötü bisey olmaz.
    Neden dua istiyor olabilir

0|0
    0|0
    • İnşallah

• Allah korusun inşallah olmaz kardeşim sakin ol ve dua et

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer annen Dedenin yanına gitseydi Şu an rahmetli olmuştu. ölü rüyada birini götürmek isterse ölmesini ister

0|0
    0|0
    • Götürmek istemiş, ama 2-gün sonra gelicek demiş.

• Bu süre içinde annen kendisine dikkat etsin. Allah hayırlı ölümler nasip etsin hepimize

• Allah hayırlara getirsin rüyanı. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin Allah en iyisini bilendir rüyalara göre hüküm veremeyiz gaybı haşa biliyomuş gibi olur bu
    Ölmüş birini görünce dua istedi derler dede görünce rüyada özellikle dua edin Kuran okuyun

0|0
    0|0
  • Dua okutun ruhuna yasin felan bir hocaya kuran açtırın ama iyiye hayra ki iyi de olsun.
    Bir şey olmaz Allahın izniyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğrusunu Allah bilir...

0|1
    0|0
  • Bunun etkisinden kurtulması lazım. İnanırsa gerçekleşme ihtimali var buna çok dikkat. Psikolojik yardım alma ihtimaliniz var mı? Varsa hemen al.
    Bu düşünce bertaraf edilmeli... mutlaka

0|0
    0|0
    • Aslında annem rüyayı takmıyor bile. Rüya işte diyor. Hemde bahsi geçen dedem annemin babası, babamın babası değil

• Oooo yorum açık abi ama baban etkisinde kalmış ta olabilr

0|0
    0|0
    • Dedem öleli 25 yıl oluyor. Etkisi kalacağını sanmıyorum. Sabahdan beri çok tedirginim :(

Yükleniyor...