Dünya eger insanlik icin yaratildiysa neden dunya mali icin insanlar öldürülüyor?

Madem dünya ve herşey insanlık için neden paylaşmak yerine yok edip yok olmayı seçiyoruz yani zamanımız belli iken neyi paylaşamiyoruz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Insanoglu doymuyor

0|1
    0|0
    • Halbuki ne kadar fazlasını alsakta yesekte sahip olsakta daima onun daha iyisi ve fazlası olacak!
      Paylaşmaktan daha güzel bir eylem olabilir mi keşke herkes elindekini paylaşabilse!

• Insanogluna simdi dunya tatli geliyor :) dogunca okunan ezandan haberi yok ama olsukten sonraki seladan sonra Rabbim bir sans daha ger sana layik kul olayim desede hersey gecmistir artik... nerde calistigin isyeri paralar gorkemli odalar arabalar yiyip ictigin dostlarin hangisi bizi kurtarabilirki :( Rabbimin adaleti yasasin diyor hayirli gunler diliyorum

• Hayırlı cumalar kardeş eyvallah😊

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü globalleşmeyi ve teknolojik gelişmeyi tahlil edecek münevver sayısı çok az

0|1
    0|0
    • Eğitim şart diyorsun yani...

• Eğitim ve adanmak şart

• Eğitimin en zirvede olduğu yerde bile ırkçılık faşistlik açgözlülük aynı şekilde zirvedeyken, bunu sadece eğitime bağlamak yanlış bence! Bana göre inanç ve ahlâk önemli olan ! Sende takdir edersin ki nazi zamanında mühendisler işkence aletlerini tasarlarken biyologlar zehirlenme metodları araken ve doktorlar profesörler deney yaparken hep insanları kullandılar anlayacağın eğitim 'den önce ahlâk ve vicdana ihtiyacımız var...

Kızlar Ne Diyor 2

• cunku benciliz ve ac gozluyuz

0|1
    0|0
  • Bazılarının gözünü toprak doyurur anca. o yüzden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmem bunu avrupa çok medeni yaaaa diyenlere sorun, kendileri refah içinde yaşamak için bütün dünyayı sömürmüşler ve sömürmeyede devam ediyorlar.

0|1
    0|0
    • Avrupa 'daki insanların dünyadan haberi yok hatta beraber yaşadıkları müslümanlardan bile ! yaşlıları çoğu huzurevinde gençler tek başına yaşıyor aile düzeni denen bişey yok...

Yükleniyor...