Türkiye'de sübyancılık?

Türkiye'de sübyancılık neden bu kadar fazla? Adliyeye uğruyor musunuz hiç bilmiyorum ama her gün onlarca çocuk istismarı davası gerçekleşiyor. Mahkemeye taşınmayanlardan bahsetmiyorum bile.

Bu ülke herkes batı şöyle ahlaksız, böyle edepsiz diye eleştirmeyi biliyor ama kat kat daha pislik olanları sırf kendi ülkesinden diye görmezden geliyor, nasıl insanlarsınız siz?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu istismarların ve tecavüzlerin son 12-13 senede artması kimse için garip değil mi?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede insanlık önce gelmiyor çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanlar sapık artık ve herkes bir kalbi olduğunu unuttu bazı şeyler de empoze ediliyor farkedilmeden malesef tv de her film de dizide aldatma tecavüz var bunlarda etken diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bir tane din adamı 3 yaşında çocuk abilerinin, amcasının yanında külotla gezmemeli diye açıklama yaptı daha yeni, zihniyete bakar mısın ya? Sırf bu açıklama bile hapse atmak için sebep

• Kötü olan ne biliyor musun? Son 10 yılda falan bunlar iyice arttı ve sık sık böyle tiksinç şeyler söyleyip gizli sanıklara cesaret veriyorlar. Artan taciz tecavüz oranlarının tek sebebi bu ruh hastaları. Tek dertleri sapıklıklarını nasıl kuran ile destekleyebilecekleri...

• Tek sebebi değil bence ama büyük sebebi tabiki. E sen yalandan Müslümanım dersen olacağı bu olur zaten çoğu hocayım diye geçinen kişilerin hep seks kasetleri var

• Bu ülkede yaşamaması gerektiği halde sokaklarda gezen en az 10 milyon safra var. İnsan değil bunlar. Bir şekilde temizlenmesi gereken safralar.

0|0
    0|0
  • bu türkiye'ye özgü bir şey olduğunu sanmıyorum dünya genelinde bir araştırma yapılsa büyük ihtimalle en büyük suç bu konuda işleniyordur

0|0
    0|0
    • Aynen. Hatta bütün din adamları televizyona çıkıp sübyancıyım diye bas bas bağırıyor, dünyanın her yerinde var bu. 14 yaşında tecavüze uğrayan çocuk için rızası vardı falan diyorlar mesela İzlanda'da.

• Diğerleri dediğin ORTAÇAĞ

• ya tamam ya öyle olsun sübyancılık yapan papalar da orangutana tapıyordu zaten belli başlı bir inançları yoktu.. neyse boşver haklısın ülkenin çiçeğine koydular özellikle son yıllarda daha da koyuldu gittikçe kötü gidiyor sapkınlıklar iyice zivanadan çıktı zaten yeni bir gezegen bulup oraya gitmek gerekiyor temiz bir başlangıç için. hadi bay gizli kullanıcı sana da

• işsizler ülkesi olduğumuz için insanların boşluktan ne pok yediği belli dğeil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Batıda da böyle sorunlar var elbet ancak bu kadar olduğunu sanmıyorum ben de. Bizim sorunumuz "ahlak" kavramıyla bence. Rızası olan insanların ne yaptığına daha çok karışıyoruz, dürtüleri baskılamaya çalışıyoruz, cinsiyetleri ayırıyoruz, saygı duymayı öğretmiyoruz.

0|0
    0|0
  • bu ülke gittikçe batıyor hç kimse görmüyor. her yönden bir çöküntü var ülkede

0|0
    0|0
  • Bazı cezaları halk vermeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...