Çocuk Esirgeme Kurumları?

Arkadaşlar çocuk esirgeme kurumlarını ziyaret etmek istiyorum. Daha önce gideniniz varmı? Herhangi bir belge, randevu ya da başka bir şey gerekiyor mu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir de bir kereliğine gitmek istemiyorum düzeli olarak gitmek istiyorum sizce herhangi bir işleme gerek var mıdır? Çünkü bu çocukların aslında bir müdüre bir öğretmene değil şu hayatta onların bir abla bir abi sevgisine ihtiyaçları var. Lütfen sizde elinizde imkanınız varsa gidin :)

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli olarak gidebilmek çocuklarla ilgilenebilmek için gönüllü ablalık var araştırmıştım başvuru yapmalısın 😊 bunun için gerekli evraklar da var tabi internetten bilgi al olmadı kurumu ararsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne kadar iyi niyetle gitsen de emin ol koşar adım kaçarsın filmlerde ki ve dizilerde ki gibi olmuyor pek

1|0
    0|0
  • gerekiyor diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Ben hic gitmemisam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gidebilrisin, ama haber vermen daha hoş olur. Gideceğin yeri arayıp sorabilirsin, ne zaman gelebilirim diye. Uygun saat dilimini öğrenmiş olursun en azından.
    Hem çocuk sayısını da öğrenirsin, bir şey götürmek istersen sayıyı bilmen daha hoş olur.
    Hediye falan götüreceksen hepsinin aynı olmasına özen gösterirsin. Kızlara aynı hediye, oğlanlara aynı hediyeyi alırsın.

1|0
    0|0
  • Kurumuna göre değişiyor o durum, bazıları epey uğraştırırken bazıları daha rahatlar bu konuda. En güvenilir bilgiyi gideceğiniz kurumun internet adresine girip orada bulunan telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Randevu gerekir. Arayıp sorman lazım boş vakitlerini, bazıları ziyaretçi de kabul etmiyor.

1|0
    0|0
  • Darülaceze yakınsa tavsiye ederim, belirli ziyaret günleri oluyor. Ona göre ziyaret ediyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Randevu alman gerekir. Ön görüşmeye gidip öğrenmelisin.
    Tskler...

1|0
    0|0
  • Giderken bol bol hediye götür

0|0
    0|0
Yükleniyor...