Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı?

Merhaba arkadaşlar ben tarafsız bir vatandaşım ve eğer Kılıçdaroğlu ülkenin başına geçerse sizce durum ne olur? Fikirlerinizi çok merak ediyorum.

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• O değilde Atatürk resmini kim indirdi olurdu ülkenin gündemi :))

2|1
    0|0
  • Kim kim? :D Kılıçdaroğlu mu :D Bence ülke böyle bir ssk kuyruklarına kadar gerilerdi. Sonra onun zamanında yatmayan maaşlar yine yatmaz olurdu. Yine onun zamanında ssk dan milyarlarca çıkan açık yine çıkardı. O adamdan bir şey olmaz. Biz ATAMıza bu kadar bağlıyken neden bu halk AKP, MHP, CHP oy veriyor. AKP oy veriyor diyenler din için mi veriyor. Öteki partilerdeki adamların dinleri yok mu? Ben seçim de oyumu boş atmayı düşünüyorum orası ayrı mevzu. Atamız zamanında niye ATAYA oy verildi o zaman? Kılıçdaroğlu ve CEHAPE rezalet konumdadır. Sen atanın bıraktığı sembolünde bile çağdaşlıkları yansıtan inkılapların bir tanesini yerine getireme partiyi yerin dibine sok. Her seçim %1 oy kaybet. Meydanlara elimde belgeler var diye çık. Kuduz gibi önce AKP sonra mhp saldır. Sonra karşı partiler açıkla deyince açıklayamam de. Halk aptal değil bunları görüyor. Seçecekleri insanların nasıl birileri olduğunu biliyor halk. He halkın çeyrek dilimi AK partiye zorunluluktan oy veriyor. Çünkü hepsi biliyor ANAP zamanlarını hepsi biliyor CHP zamanlarını. Ülke şimdi çok mu iyi konumda? Hayır. Ama eskiye göre güneş batmayan ülke sayılır. Halk herşeyin farkında.

0|0
    0|0
  • malesef ki hala o koltukta oturuyor..

parti rezalet durumda
    bare tabanı temizlese..

ülkenin başına geçse en azından adaletli bir yönetim olur bence..
    adaletli bir insan oldugunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Ben Chp'liyim 2 sene oy verdin artık vermicem dürüst olabilir ama lider değil geçmişten günümüze sadece dürüstlük taşıyan değil lider ruhlular ülkeyi kalkındırmıştır. Mustafa Kemal Atatürk'de dürüst'tü ama o dürüstlüğüyle değil lider ruhlu olması nedeniyle bu başırıyı gösterdi.

1|0
    0|0
  • Chp liyim. Oyum chp ye buyuk ihtimal, ama basa gecmesin bu adam mhpli bir ülkücü başa gelmrli şuanda anca o temizler piyasayi

1|0
    0|0
  • o bunlardan dahada beter yapar hiçbirinde iş yok hoş herkes hakettiği gibi yönetilirmiş bu millet bunları hakediyor herhalde

2|0
    0|0
  • Ülke b*ku yer gerçi ilk günden satar o ülkeyi

2|2
    0|0
  • 1kasımdan itibaren o olsaydı. aman aman diyorum.. neler söylerlerdi neler yazarlardı neler..

1|0
    0|0
  • Demokrasi için uğrasılırdı
    fakat bence artık milletvekillerininde mal bildirimi verme zamanıdır

1|0
    0|0
  • Geçmesi bu zeka düzeyinde mümkün değil. Hele ki bazı güçler tarafından güdüldüğü müddetçe hiç mümkün değil. Kendi görüşüm değil durum böyle.

0|0
    0|0
  • Ozerk olurlardi

0|0
    0|0
  • ülkenin başına değilde, Amerika zamanında hiroşimaya atop bombası yerine chp yi atsaydı, kalıcı hasar çok daha fazla olurdu. Belki haritadan bile silinirdi hiroşima

0|0
    0|0
  • bok olurdu

0|0
    0|0
  • Ulke diye birsey kalmazdı acik ve net

0|0
    0|0
  • Zaten bitigiz ozamn nolur bilmem oy kullanmiyorum ben dusunmuyorumda tayyipte ayni digerleride bence

0|0
    0|0
  • Cebi dolardı

0|0
    0|0
  • Adalet sistemi eğitim sistemi olmayan demokrasi düzelecekti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Öyle bir adam ki CHP 'ye oy verenler bile başa geçsin istemiyor :) Var gerisini sen düşün. Liderlik yok, akıl yok, hitabet yok, icraat hiç yok. Varlığı bile CHP için rahatszlık ve güvenszlik oluşturmaya yetiyor ama yine de yerine adam gibi adam getirtemediler.

1|1
    0|0
  • SSKyi batirdigi gibi ulkeyi yine IMF borcuna batirirdi Allahtan basa gelmedi umarimda gelmez. Bana gore etkisiz partisini bile yonetemiyo gelde 78 milyonu yonet

1|0
    0|0
  • düşünmesi bile kötü

1|0
    0|0
  • o adam once kendini yonetmeyi becersin sonra turkiyeyi yonetit

1|1
    0|0
  • Ülkeyi satar la o cano 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Etkisiz eleman

1|0
    0|0
  • Düsüncesi bile imkansız geldi

1|0
    0|0
  • Hdp ile birleşip ülkeyi daha cok bok ederdi

0|0
    0|0
  • Chp tabanı bile parti lideri olmasından tatmin dğil Türkiye lideri nasl olablr hayal bile edemiyorum

0|1
    0|0
  • Hayal bile etmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • başarılı biri değil. sürekli laf çarpma derdinde biraz partisini yükseltmeli

0|0
    0|0
  • yeni bir parti gerek hepsi aynı bk

0|0
    0|0
  • Şu durumdan daha kötü olurduk

0|0
    0|0
  • Terör yaşanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...