Kapat

Ülkeye giriş apan mültecilerden memnun musunuz?

Ülkeye giriş apan mültecilerden memnun musunuz, sizce yanlış mı yapıldı? Yakın gelecekte bu durumun yansımaları neler olabilir sizce. Acaba yanlış mı yapıldı?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendimi Suriyelilerden daha Suriyeli hissediyorum kendi ülkemde. Sayıları oldukça arttı. Bu kadarı hoş değil bence.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre yanlış oldu akp oyların artması için alındı diyorlar ama ne kadar doğru bilemem ilerde kürtler gibi sorun olabilir bunlarında ülkeyi karıştırmıyacağını bilemez

0|1
    0|0
    • Benim halkımın içine, hele ki bugünün şartlarında; neden akıllara zarar sayıdaki insanlar alındı, gerçekten bir fikrim yok. Yanlış evet.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence artik sinirlar acilmali. biraksinlar avrupaya gelsin mülteciler. nede olsa onlar verdi silahlari.. ektiklerini bicsinler, ugrassin dursunlar sonuclariyla

0|1
    0|0
    • Öyle birşeyin bu dünya zemininde olabilirliği neredeyse yok. Kanada 120 adet mülteci aldı, ülkede heryerde protesto yapıldı. Yaşadığım ile 38 bin mülteci girmiş geçen yıl... Sanıyorum açıklayabildim.

• Avusturyada yasiyorum ama yani Türkiye icin üzülüyorum. tamam mazluma yardim etmek lazim amenna. ama yani Türk halkida bir yerde huzursuz olmakta hakli. vallaha ne diyim insallah acilir sinirlar. gelsinler avrupaya ugrassinlar. müstehak

• Tebrik ediyorum, haklısınız.

• Hayır memnum değilim. Kendi ülkemde kendimi 2. sınıf vatandaş gibi hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Tabikide menmunum. Insansan eger sende menmun olursun Emin ol

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Artık dilencilerde bile rekabet var :D

0|1
    0|0
    • Dilenciye para veremez oldum, kimin ne olduğu da belli değil.

• ana dil istiyeyecekler.

0|1
    0|0
  • Bu dünya hepimizin. Memnun olsak olmasak da herkes insandır. Mağdur kaldıkları için elimizden gelen yardımı yapmalıyız. İnsan olmak bunu gerektirir. Kötü davranmak, mecburiyetlerini kabahatmiş gibi yüzlerine vurmak insan olana yakışmaz. #nowar

0|0
    0|0
    • Yüzlerine vurmuyoruz, mevzu onların aslında alınması da değil. Buraya gelen insanlara tanınan haklar ve onların ülke içerisinde neden olduğu sorunlar. Ayrıca, ilk zorlukta ülkesine sırtını çevirip gelen insanlar yarın burada neler yapmaz acaba diye de düşünmeden edemiyorum.

• Duruma insani olarak bakmak en doğrusu. Gerisini ülkeyi yönetenler düşünsün.

• memnunum keşke hepsi gelse.

0|0
    0|0
    • Evinde misafir et, yaşa doya doya bu hissi.

• etmişliğim var

• Al al, alabildiğini al...

Gelmiş ergen ergen sallıyor; yalakalığını kendine sakla çocuk, dilimi kana bulama benim!

• Insanlik gorevimiz fakat bunu sadece Turkiye uzerine yigmak yanlis oldu.
    Goruldugu uzere bazilari taskinlik yapiyor.
    Onu da gectim, yarin birgun bunlarinda beynini yikayip ozgurluk istetirler :D
    Avrupali itler bizim uzerimize atti hepsini.

0|1
    0|0
    • İnsanlık görevi kısmının altına ben de imzamı atıyorum, kesinlikle mezluma yardım dinimizin de önerdiği durum. Fakat dediğiniz üzre, bunlar taşkın insanlar, kendi ülkeleri bile değil burası. Neden korusun kollasın ki? Çalıyorlar çırpıyorlar, çoğu Türkçe bildiği halde konuşmuyor da... Valla durum çok vahim bence de.
      İnsanlık hakkı da insanlık hakkı, naletler... 1000 tane alsa her avrupa ülkesi sesim çıkmazdı. Birkaç tanesini kabul ediyorlar da, ülkede halk sokaklara düşüyor

• Haklisin, ayni seyi dusunuyoruz fakat iste hepsi de ayni degildir.

Yükleniyor...