Japonlar neden kendi kendine eziyet ediyor?

Japonyanın yüzölçümü Türkiye'nin yarısı kadar ancak nufus iki misline yakın daracık evlerde oturuyorlar, her yer aşırı kalabalık buna rağmen ülke topraklarının %67'si ormanlık alan, ormanların da yarıdan fazlası tabi orman değil çıplak araziyi kendileri ağaçlandırmış. Neden ormanların küçük bir bölümünü imara açıp yayla gibi evlerde ferah ferah yaşamıyorlar? böylece inteharlar da önlenir halk rahat bir nefes alır.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim Japonların

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ormanlık alanları gelecek nesil için saklıyorlarmışş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar her şeyin bilincin de bizim gibi değil.. sırf ormanlık alanı imara açmak için orman yangınları çıkarmıyorlar biz gibi

0|0
    0|0
  • niye kessinler gayet güzel sizin gibi beton meraklısı değil

0|0
    0|0
    • beton pisliktir ben de orman manyağıyım. bu soru aydınlara hitap ediyordu sitedekilerin okumuş cahillerden olduğunu bilsem hiç sormazdım

• okumadım cahillikle alakası yok ki düşüncemi yazdım

• Orman olmasa neyle nefes alacaksın gvat

0|0
    0|0
    • güzel kardeşim ormanların hepsini demedik küçük bir bölümünü %2 kadar fazla fazla yetiyor. her japona 150 m2 sosyal konutla japon ekonomisi 3 kat büyür amerika tüm dünya için cazibe merkezi olmaktan çıkar. süper gücün japonya olması türkiyeyi amerikan esaretinden de kurtarır

• ormanlık alan dediğin yerlerin çoğu dağlık arazi ve deprem riski, heyelan gibi afetlere açık yerler diye biliyorum

0|0
    0|0
  • türkiyedede dağlık uçurum bölgelerdeki hiçbir konut yapılamıyıcak yerlerdeki ağaçları kesiyorlar?

0|0
    0|0
  • Salak bunlar yeminle

0|0
    0|0
  • Dinlerin geregi

0|0
    0|0
Yükleniyor...