Kapali kizlar neden bukadar ozenti diger kizlardan farkiniz yokki?

Lan nere gitsek artik kapali kizlar oyle bir giyiniyorki sanki moda için lan allah için mi kapaniyorsunuz yoksa biri beni beyensin diyemi bu ne lan sokak kapali modasina donmuş dedmin bir sozu vardi altan forma usten hiç sormaa donmuş olay

1|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah öyle kişileri ıslah eylesin.
    Ferace siydh ortu kullanıyorum.
    Arkadaşım komşu teyzeler yaslidin

1|1
    0|0
  • Işte onlar allah için değil farklı olmak için kapanıyor müslüman değil süslüman cinsinden onlar geçen gün bir tane gizlicik sey sormus kapalı biri mini etek ya da tayt giyemezmi belki aksesuar için takiyoruz türban demiş sinir krizine girdim

2|1
    0|0
  • Gerçekten ben açığım öyle giyinenler benden daha çok dikkat çekiyolar :D

0|1
    0|0
  • sana ne

0|0
    0|0
  • bahsettiğin giyim tarzı tam olarak nasıl

0|0
    0|0
    • Sokakta gormuyormsnZ mesala ince pantolon giymiş ustu kapali yani saçi oyleee bir boyla kulaniyorki evi boyarim dersin sokakda goruyorsnz

• tamam da bu sizi ya da bizi ne ilgilendirir? herkes önce kendine bakmalı. kendi kusurlarımızla ilgilensek zaten başkalarının kusurlarına vakit kalmaz. ortada bir çelişki var gbi duruyor ama hiç değilse başını açmanın günahından kurtulmuş derim ben ne diyebilirim ki daha fazla? herkes hesabını Allah a verecek sonuçta. o kişi ile Allah arasında bir durum. hem bir insanın günahından haberin olur ama tövbesinden olmaz. o yüzden dikkat etmek gerek.

• Yeni moda çıkardılar

0|0
    0|0
  • Işte güya biz de sizden aşağı değiliz demeye çalışıyorlar. Kıyafetle olmaz ki o iş bilgiyle olur.

0|1
    0|0
  • bende kapalıyım ama laflarına dikkat et birileri taklit yapıyor diye hepimizi içine almaya hakkın yok. Ayrıca bende giyimime dikkat ediyorum ama bunun sebebi ona buna güzel görünmek değil ciddi anlamda kendimi iyi hissetmek. Hangi kıyafetle kendimi rahat hissediyorsam öyle giyiniyorum yani tabiki yine dine uygun oluyor ama benim üstümdeki hem dinen uygun hemde sana gösterişli geliyorsa direk beni suçlamayada hakkın yok.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
    • Tamam bazilari gzl alaki giyiniyor ama digerlerii diyorum saten

• Kendi isteginle ver eigleri. Bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...