Kaçak elektriğin bedelini ödemekten memnun musunuz? Anne babanız memnun mu? Maliyeti aşağıda?

Kaçak elektriğin bedelini ödemekten memnun musunuz? Anne babanız memnun mu? Maliyeti aşağıda?

Sadece 6 ilik kaçak elektriği 4 tane Atatürk barajının elektriğine bedelmiş.

Barajı sulama için, turistik tesis olarak gören arkadaşlar soruya gelmesin lütfen..

http://www.boldhaber.com/ekonomi/6-ilin-kacak-elektrik-kullanimi-4-ataturk-baraji-ediyor/43333

0|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Babamın haberi bile yoktur :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ödeniyor onlar. Bildiğin bizden çıkarıyorlar. Şanlıurfa'dayım. Ev 15 gün boyunca boştu. Çalışan bir tek buzdolabı var o da A+ enerji sınıfı. 86 lira elektrik faturası ödedim. Evde olduğum zaman diliminde bilgisayar, çamaşır makinası ve modem dışında da pek elektrik kullanmıyorum. Onlar da sürekli açık değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Memnun olmak mi hakkimi zerre kadar helal etmiyorum ama carede bulunamiyor iste sirtimizdan geciniyolar resmen ama bizim milletimiz koyun olunca hakkini aramayinca normal bir iki kisinin demesiyle bisi olmuyo maalesef

0|0
    0|0
  • Geçen haberde dikkatimi çekmişti yıkılan bir evde tek katta 4 klima birden takılıydı. Tabi bedava olunca lükse bak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben cok memnunum, her fatuta geldiginde ailecek halay ceker tum dogu illerini gezeriz esikten besiktekine kadar...

0|0
    0|0
  • Değiliz de devlet ödetiyor ışte ne yapalım. ahirette alacağız hakkımızı

0|0
    0|0
    • Ahireti neden bekliyoruz ki
      Keselim elektriklerini

• Başa çıkamazsın ki. hem sadece kaçak kullanımlar değil onlar.
      İletim hatlarindaki bakımsızlık ve kalitesizlikten dolayı oluşan kayıplarıda biz ödüyoruz. ben bu işlerin içindeyim ınan ki dağıtım şirketleri havadan para kazanıyor

• bıktık milletin kaçağından ve şimdi onların büyük bölümü polis ve askerimize saldıranlar

0|0
    0|0
  • Evet memnunum. Sorun değil, zengin olduğumuz için, sıkıntı olmuyor. İstiyorsan senin elektriği de öderim.

0|0
    0|0
    • Zenginlik ayrı enayilik ayrı

• Yardım ediyorum işte parası olmayanlara. Parası olan yakmaz zaten kaçak elektrik.

Yükleniyor...