Kızlarda veya erkeklerde farketmez en gıcık olduğunuz huy nedir?

benim kızlarda en gıcık olduğum huy yolda yürürken özellikle çok fark ediyorum yha arkadaş neden bana bakarak arkadaşıyla fısıldasıp sonra gzümün içine baka baka neden gülüyor anlamıyorum anlayabilmişte değilim yani kıyafetimde bir tuhaflık mı var ya da gözüne komik mi gözüküyorum anlayamadım gerçekten bu olay başıma 3 4 sefer geldi ve gercekten sinirimi bozmaya başladı şimdi bişey söylesem kızdır kalbi kırılır neyse diyorum ama bir yandan da tepemin tası atıyor nabıcam bilemiyorum :<

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sırıtanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yavaş uyuşuk olmalarından nefret ederim onun dışında sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum ama genelde bunu ergenler yapıyo amac dikkat cekmek ama herkesin dogasinda var bu butn insnalar boyle yolda yuruken yanmda arkadasm varsa tabi millete baka baka konusurm bende milleti incelerken dicem seyş derm arkadasm yanmdaysa yana ona bkrak yuruyememki

0|0
    0|0
    • yha benim derdim şu bakışları çok aşağıyalıyıcı gibi duruyor ne biliyim sinirimi bozuyo hani bende bir sorun varsa gelsin yüzüme sölesin alıncak değilim öyle yanındakıyle fısır fısır konusarak aşağılayıcı ve alaycı bakış atması sinirimi bozan en büyük şey gidip kalbini krıcam en sonunda o olcak :D

• o nasıl bakiyosa sende ona oyle bak baktini hissetr D:

• yakışıklısındır veya giyim tarzın iyidir yani ben böyle durumlarda bakarım (abartmadan tabi)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...