Ne Yapmam Lazım?

Ben 2o Yaşındayım Durummumda gayet iyi tabikide bu babamın sayesinde babamın şirketinde duruyorum ve yaşıtlarıma göre durumum gayet iyi yanımda fazla kişi var hepsinin durumlarıda hemen hemen benle aynı kız erkek vs. ama nedense normal bir kız gelip bana bişey sormuyor gitiğim dersanede burslu bir kız vardı benden hoşlanmış ve bunu bana en yakın arkadaşı söyledi çevremdeki kişilerin durumu iyi olduğu içinmi nedendir bilmiyorum gelip soru sormaya çekiniyorlar ben bu durumdan fazlasıyla rahatsız oluyorum ve aklınıza geldiği gibide burnu havada biri asla değilim durumumu pek belli etmemeye çalışırım arkamdan laf konuşulmasın diye ve ben bu durumdan çok sıkıldım hayatımda yanımdaki gibi değilde normal bir kız istiyorum gercekten seveceğim değer vereceğim takıldığım kızların hiç birine sevgili vs. gözüyle bakmadım hep arkadaş gbi gördüm artık normal birini istiyorum hayatımda sadece o olsun istiyorum ne yapmam lazım?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Daha yasin gencmis

0|0
    0|0
    • aynen genç ama beni anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar ki yaşımdan olgunum özümde çocuk daha doğrusu nerde ne yapacağımı bilirim yerine göre hareket ederim çocukluksa alasını yaparım ciddiyetsede aynı ama bu içinde bulunduğum durumdan sıkıldım

• Önemli degil soruların olursa elinden geldigince yardimci olmaya calisirim

• Teşekkür ederim eger olursa sorarm :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bisey yapamazsin. O kizin öyle düsünmesi gayet normal cünkü cogu kisi zengin koca buliyim evleniyim diyor. Ve bu nedenle zengin zengine fakir fakirle evlenmesi gerekiyor neden diyorsan problem aileler aileler düzgün kizla iyi bir ailenin kiziyla evlen der ( onlarinda durumu iyi olmasi lazim). Daha cok karsilasacaksik bu durumla eger kendi seviyende (maddiat konusunda) birini bulmazsan..

0|0
    0|0
    • Çevremde Benim Seviyemde Olan Kızlar Var Fazlasıyla Ama Ben Hani Nasıl Desem Onlarla İlgilenmek İstemyorm Ya Şöyle Dyim O Kişilerin Gerçekten Sevip Değer Vereceklerine İnanmıyorum Ne Yapsam Çıkamadım İşin İçinden Ve Sadece Buda Değilki Olay Neden Benden Kaçıyorlar Dersanede Bile Sadece Durumu İyi Olanlarla Konusuyorum Genellikle Ki Gerçekte Ben Asla Düşündükleri Gbi Bri Değilim Ve Kimse Kaderini Kendi Yazmadı Bununda Farkındayım Kendimi İfade Edemiyorum

• Ozaman tipin kötüdür

• Sen Açıklamayı Okumadın Galiba? Keza öyle Olsa Bile Niye Çevremdeki Kızlar İlişki Kurmak İstyor Ve Dersanedeki Kız Neden Hoşlandığını Bana Söylemiyor

• Hiç bir şey, nasibin gelir seni bulur sen değil

0|0
    0|0
    • Tamamda İnsanlar Benden Uzaklaşyor Ayrıca Ben Düşündükleri Gbi Biride Değilim Hiç Paramla Övünmedim Hep Haddimi Bildim Sonuçta Kimse Kaderini Kendi Yazmadı Bunun Bilincindeyim Ve Asla Kendimi Kimseden Üstün Görmedim Bu Durum Beni Fazlasıyla Sıkıyor Önyargılar Mahveder İnsanı

• Kiz utanmistir. Ondan arkadasi soylemistir cevreyle falan alakasi yok

0|0
    0|0
  • Evlen aşkkm

0|0
    0|0
  • Normal demek ne demek. Durumu iyi olanlar normal deyil mi? Durumu kotu olanlarmi normal? Once beyninde ki tabulari yok etmeyi ogren

0|0
    0|0
    • ohoo sen baştan vurdum mühürü öyle bişey demek istemedim keza öyle demek isteseydim ve beynimde tabular olsaydı böyle bir soru sormazdım dimi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz kendine bir vakit ayır kendini ilişkilere hazırla

0|0
    0|0
    • Denerim Kardeşim Sağol Yorumun İçin

• Dün de bu saatlerde bu konuyu sormuştun, sana birkaç cevap vermiştim, onlara ek olarak, bide sen denesen istediğin insanlara yaklaşmayı? karşında ki kızsa zaten normalde kızlar kolay kolay gelmezler bide seni kendine uzak görüosa hiç gelmezler, sen yaklaşmayı dene.
    Erkeksede arkadaşlık istiosan gene sen yaklaş gir selam ver ne bilim ateş iste sohbet et.

0|0
    0|0
    • Aynen Kardeşim Ogleden Sonra Derse Gdcem Aklımdan Çıkmyor Ne Yapmam Lazım Dersaneyi Bırakacam Böyle Gderse

• Tamam çok güzel, sınıfta yanına otur, oturamazsanda yakınında bir yerde oturmaya çalış, dersteyken not tutuyorsunuzdur, not alırken geri kaldığını bahane edip kızdan not defterini isteyebilirsin, ders bitincede kendisine teşekkür amaçlı yaklaşıp sohbete girebilirsin, teşekkür ederim de kendini tanıt elini uzat, sonra hangi okulda okuduğunu falan sorabilirsin, ygs falan gircekse sınavdan yürü sorular sor, hangi okulu istediğini hangi bölümü istediğini sor, kantine gidip kendisine çay kahve çikolata bişeyler ısmarlayabilirsin.
      bu kadar hızlı olmasın diosan kantin işini bidaki dershane gününe bırakabilirsin maksat devamlılık olsun.
      Aynı sınıfta olmanın avantajını iyi kullan, not istemesen bile ders hakkında bişey sorabilirsin, hoca bişey demiştir duymadım dersin kıza sorarsın.

• tamam kardeşim uyguluyacam bgun eyw.

• paraymış telefon fiyatıymış falan filan maddi şeyler konulardan kaçınmaya çalış, herkesin takıldığı takılabileceği yerlerde takıl

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum zaten kardeşim cebime ıphone alıpda gösteriş yapmıyorumki zaten öyle biri değilim neden böyle oluyor anlamıyorum

• belkide sen öyle değilsindir ama arkadaş çevren öyledir o yüzdende senide arkadaş çevrene göre değerlendirebilirler.
      O arkadaş çevrenin uzağında başka bir arkadaşlıklar kurmayı dene

Yükleniyor...