Aman sende eksik kalma sorudan, gel?

Ks'yi ne zaman keşfettiniz? Neden sürekli burada takılıyorsunuz? Nedir bu editör olma sevdası? Ks'nin hayatınıza bir faydası, bir getirisi var mı? ŞAHSEN CANIM SIKILINCA BAKINIYORUM.

"İşsizlik kanka, takma sen beni."

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene önce yaşım yetmiyordu ama malasef
    Herzaman değil
    Ben eğlencesine takılıyom
    Hayır yok

İsmini neden diyojen koydun?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nisanda keşfettim. Moderatör seçildiğim için her gün bakmak zorundayım. Editör olma sevdam yok, hiçbir zaman olmadı da. Hayatıma bir şey katmadı, zaman öldürmek için takıldığım bir site.

1|0
    0|0
  • 27.07.2012 de keşfettim. Sürekli takılmıyorum. Editör olma sevdam yok. Hayatıma bir faydası, bir getirisi oldu.

1|0
    0|0
  • 2011-2012 gibi keşfettim, 2013 üyelik tarihim.
    İlk başlarda üyelik almadım sadece soruları ve yorumları takip ediyordum.
    Canım sıkıldığı zaman takılırım, 1 sene hiç girmediğimde oldu, 1 gün girip, aylarca girmedigimde olur.

1|0
    0|0
  • Geçtiğimiz Mart ayında keşfettim genelde işsizsizlikten burda takılıyorum editör olma sevdalısı değilim bazen fayda sağlayacak cevaplar görüyorum o kadar

1|0
    0|0
  • profildeki asa akira değil mi nan xd

1|0
    0|0
  • :D bende porfesyonel hayattan bunalınca

1|0
    0|0
  • Yeni daha dün :D

1|0
    0|0
  • 2012 den beri burdayım , eski olan herkes bilir beni kank

1|0
    0|0
  • Burayı çok uzun zamandır biliyorum. Google vasıtayısla karşıma çıkıyor ama hep abuk sorulara denk geldiğim için kaale almamıştım. Yok sevgilim donumu istedi sapık mı , hamilemiyim gibi sorular çıktı hep karşıma.
    Sonra ne olduysa nedendir bilmiyorum üye oldum ve yanıtladım soruları. Aşk acımı unutmak için geldim buraya. Belki bir iki kişiye yardımım dokunur diye. Tabii ağır işsizlikte var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...