İntikam almak istiyorum?

arkadaşlar şimdi benım 2 hafta oncesıne kadar yakın oldugum arkadasım vardı bu benım evımden paramı caldı bu olayı kanıtladım kendısı hala ınkar etsede neyse sımdı bu benım 4 yıldır çıktıgım var aralarda ayrılsakta cocuga gıtmıs yeşim senle ayrıyken baskasıyla yıyıstı felan demıs bana erkek arkadasım o konusmaları gosterdı sızce nasıl ıntıkam almalıyım? bunu yapan kızın Şu an sevgılısı var hatta 5 aydır ama bızım ortak bı arkadaasımız var onur dıye onların evıne gıtmıs kopegıyle resım cekılmıs sızce bunu sevgılısıne atıyımmı sevgılın baskasının evınde dıye?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yaparsan o arkadaşından ne farkın kalır.. bırak kendi haline uzak dur yeterlidir bence

0|0
    0|0
    • o arkadaşın evıne sureklı gırıyo en yakınındı onceden ve bunları yaptığını dusun her yapılan seyın bı bedelı vardır bedelsız bırakmam

• bir bedeli vardır elbette ancak bırak bunu zamana en iyi intikamı sabredersen zamanla alır

• fake hesaptan atıcam cocuga resımlerı

En İyi Kız Görüşü

• İntikam çok güzel bir duygudur

2|0
    0|0
    • evet gerçekten hakedince öyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayvanla hayvan olma

0|0
    0|0
    • yaptığı seylere baksana ben gerçek bıseyı soylucem en azından onun gıbı yalan soylemıcem

• Sen bilirsin yinede boka bulasma derim

• ver bana bilgilerini bak ben onu ne yapıyorum bütün sosyal medyaya nasıl yayıyorum onu

0|0
    0|0
    • butun sosyal medya bılse nolcak bı ınsanda utanma olmadıktan sonra

• evet muhabbettım var babasıyla sey dıycem elınde fake ınstagram hesabı varmı?

• nasıl yani

• Eline ne geçecek ya boşversene

0|0
    0|0
    • ozaman fake hesapla yapmalıyım ıcımı rahatlatmam ıcın o kızda emegım cok bunları yapmasını kendıme yedıremıyorum

• kız evımden hem paramı calıcak hem erkek arkadasımla benı ayırmak ıcın bunları dıycek bende susucam oylemı?

• evet arkadaşlarını doğru seçmemenin bedelini herkes çeker

Kızlar Ne Diyor 2

• At kanks ibnelik olsun hak etmis

0|0
    0|0
  • Hemen at hiç düşünme nolur bize sorman hata hemen

0|0
    0|0
    • yapacaksın dimi

• bul bul oh olsun intikam alma diyenleri dinleme hazır koz var elinde kullan

• hak edıyo sonucta herkese sordum herkes bırısıının altına sok dedı kız zaten yeterınce kısının altına gırdı :DD:D:D

Yükleniyor...