Neden hemşire veya att çalışanları kötü bilinir?

Neden hemşire veya att çalışanları kötü biliniyor. Polis meraklisi diyenlerde cok oluyor?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence boş muhabbetler. iki insan kötü davranıyor diye btün hepsi öyle zannediliyorç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir sağlık çalışanı olarak söylüyorum;
    Hemşire, att, laboratuvar teknisyeni v. b. gibi sağlıkta ara eleman olan bazı kadınlar ne yazık ki, işlerinde daha rahat bir pozisyonda çalışmak ya da iş arkadaşları arasında daha ayrıcalıklı olmak için bazen dişiliklerini ön plana çıkarıyorlar. Böyle olmayan bayan sağlık çalışanları hemen sıçramasın. Ki zaten en çok da onlar bu durumdan rahatsız.

Şimdi onlara acı bir gerçekten bahsedeyim. Cinselliğini kullanıp doktor v. s yi kafaladığınızı sanıyorsunuz ya, kimin naptığı özellikle de bu kişiler tarafından her yerde anlatılıyor. Belki işle ilgili bir rahata kavuşursunuz ama tüm hastanenin dilindesiniz. Herkes sizi küçük ve bayağı görüyor. O yavşadığınız doktorlar da dahil. O kadınlık bitek siz de yok. Size sağlanan ayrıcalık bir sonraki yavşayana kayıyor. Küçük düştüğünüzle, milletin diline düştüğünüzle kalıyorsınuz.

1|0
    0|0
    • Tamamda senin karnin niye agriyo buna doktorcuklari dikkate alan kim hepsi ucuz hastalara yavsayan zavallilar benim 2 yakinimda muayeneye gittigi doktoru ayartti aman nede doktorlar ha arap doktorlar ha turk doktorlar aynilar

• Ya kizim soruma gelip herkese sataşmıssin bir s* git a q

• Ağrına sağlık kardeş

• Polis ve rütbeli asker meraklısı doğuda görev yapanlar için geçerli. Eş djrumundan faydalanmak kçin bu vatandaşlara yavşarlar genelde ;)
    Ayrıca çok samimiyetsizler

1|0
    0|0
  • polisi bilmem ama seks potonsiyeli yuksek goruluyor sanirim oto p*rno filmlerden kaynakli galiba

1|0
    0|0
  • aslında iyiler de çevreleri kötü

1|0
    0|0
  • Polis doktor memur meraklisi es atamasi kolay oldugundan

0|0
    0|0
  • ee öyle :DD
    staj yaparken o kadar çok gördüm ki bu olayı inandım bildiğin :DD
    resmen yavşıyolar.

0|0
    0|0
  • Valla bir att vardı kız ambulansa binen sarhoş ve çok acil durumu olmayanların fotoğraflarını felan atıyordu bana.

0|0
    0|0
    • Neden :D

• Onlar süt dilimleri işini zor bulanlar

• @girlofire ah birde tam olarak ne demek istediğini anlasam (: k bakma

• Çok kötülüklerini görsemde seviyorum yinede

0|0
    0|0
  • Öyle bisey var tabi ama ön yargi muhtemeln

0|0
    0|0
  • Bunlar hep fantezii

0|0
    0|0
  • Neden kim diyor ki kotü diye ilk defa duydum?

0|0
    0|0
  • genelde doktorlara ve polislere yavşıyorda onadan adları çıkmış bir kere

0|0
    0|0
    • Olmayanlarin günahı ne :D

• kurunun yanında yaşta yanar ne yapalım şimi yani sizi nasıl ayırt edelim

• Bence doktor meraklısılar

0|0
    0|0
  • Hemşirelere laf atmasınlar

0|0
    0|0
  • Nedir bu memur merakı anlamadım...

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok yaaa bir kaç kişinin görüşü ile hareket etme 80 milyon insan var :) gerçekten polis hayranı mi oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Polis meraklısı denmesinin nedeni çoğunun eşinin sevgilisinin polis olması

1|0
    0|0
  • Hayatım boyunca hemşirelerden hep nefret etmişimdir ve sanki aksi gibide bütün sorunluları beni bulmuştur. Greksiz laf atanımı dersin , Kolumda şırıngayı patladıp bütün ilacı yüzüme püskürtenimi ararsın ne ararsan hepsi bana denk geldi. Birde o kendilerini bir biçimde doktora yamatmaları yok mu sinirimden ölüyorum.

0|0
    0|0
    • Tamam sakin ol :D

• İlerde kızım olsun hemşire olcam desin evden atarım onu. Evet bu konuda büyük konuşuyorum..

• Polisler de cok iyi bilinmez zaten boşver

1|0
    0|0
    • Genelleme yapmak istemem ama bazıları formayı göze sokma amacinda :D

• Gizli soruya gizli kullanici napalim :)

• :D tamam

Kızlar Ne Diyor 4

• Çalıştıkları yerlerde doktor varken ne polisinden bahsediyorsun 🤔

0|0
    0|0
  • Öyle mi biliniyor muş

0|0
    0|0
  • Suratsiz oluyorlar genelde

0|0
    0|0
  • Hepsi asker hastası mide bulandırıcı yaratıklar