Rüyanızda öldünüz mü?

Her insan rüyasında binbir çeşit tür şeyler görmekte ancak kendisinin öldüğünü asla göremezmiş gören oldu mu aranızda?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Gördüm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölmedim

0|1
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • Gören vardır bence. Neden asla göremezmişiz ki?

0|1
    0|0
    • Ölümü ancak bir kere tadacak olduğumuz için o duyguyu rüyada dahi yaşayamazmış insan

• olabilir bak ben öldüğü an değil de öldükten sonra felan diye düşünmüştüm

• Kafamda netlik kazansın diye sordum demek ki doğruymuş

• Yo gördüm yani ölürkene gördüm

0|1
    0|0
  • ben ölmüştüm bikere tam öldüğümde uyandım :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gördüm cesedimi de gördüm. 18ine girdin ve sen öldün rtık git dedi ailem. Daha 18e 2-3 gün vardı yurtta yalnızkalmıştım. 30.01 2002. Sabaha kadar uyuyamamıştım hacı 😂

0|1
    0|0
  • gördüm öldüğümü gördüm cennete gittiğimi gördüm arafta kaldığımı gördüm cehenneme giderken bile gördüm kendimi

0|1
    0|0
    • Buna pek inanmadım

• olabilir eğer biraz fazlaca metafizik konularını araştırmaya başlarsan ister istemez bilinçaltı sana böyle ufak süpriz oyunlar oynuyor tabi bu rüyaların hepsi tamamen bilinçaltının oluşturduğu sahneler.. kesinlikle oralar olduğunu iddaa edemem sonuçta rüyalar ben kendime gördüğüm yerleri oralar diye nitelendirdiğim için benim için öyleler ki cennet ve cehennemin içerisini hiçbir zaman görmedim sadece kapılarına kadar sürdü yolculuğum ama yine diyorum sadece rüyalar

• Öldüm götürüyorlardı ama tam hatırlamıyorum şimdi sonradan uyandım yaşadığımı farkettim :D

0|1
    0|0
  • Gördüm ama ölünce film bitiyor ceset görme yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...