Bir ortamda dışlandığınızı hissederseniz ne yaparsınız?

İş yerini düşünün sabah 8 akşam 5 çalışıyorsunuz ve dışlandığınızı hissediyorsunuz nasıl davranırsınız?

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• İşe gider gelirim sadece kimseyle pek muhattap olmadan.

0|0
    0|0
    • Öyleyim zaten tek başıma takılıyorum ama işim gereği sürekli beraberiz

En İyi Kız Görüşü

• işyerinde mecburuiyetin yoksa eğer borç avans gibi hiç düşünmem çıkarım arkadaş ortamında ise o an çaktırmam bir şekilde uzaklaşırım biraz zaman geçtikten sonra bende onlara aynısını yaparım sonra konuşamam tabi

0|0
    0|0
    • Mecburum çalışmaya zaten ilk işe girdiğimden beri ben uzak davranıyorum genel olarak mesafeli bir insanım onlar birbirine sen diye hitap ederken ben siz derim. O yüzden bu kadar üstüme geliyorlar zaten.

Erkekler Ne Diyor 17

• Terkederim.

1|0
    0|0
    • Düzenli bir işi bu yüzden terk etmem

• İşmi yok bize ya istifa ederim yeni bir işe girerim olmadı su satar yoluma bakarım

0|0
    0|0
    • Sözleşmem var istifa edemem hem paramı kazanıyorum onlar yüzünden rahat işimi bırakmam enayilik olur

• öyle bir ortamım yok

0|0
    0|0
  • ittifakı bozar kendi ortamımı kurarım :D

0|0
    0|0
    • Tek başıma bir ortam kurarım tamam :D

• Amann boş ver ne uğraşacağım onlarla işimi gücümü bırakıp aralarını açmak için zamanımı harcamam gerek bunun için :)

• ;) sen bilirsin benimki bir tavsiyeydi tabi ki uyup uymamak sana kalmış ;)

• Şikayet ederim

0|0
    0|0
    • Bana karşı sözlü veya başka bir şekilde saldırı yapılmıyo ama neyini şikayet edeyim

• Mobbing var burada tazminat hakkın bile var

• Bunu nasıl ispatlayabilirim

• Hiç başıma gelmedi böyle bir şey orada durmanın bir anlamı yok.

0|0
    0|0
    • İş yerim nasıl durmayayım

• Taktik geliştirecrksin o halde. İnsan psikolojis üzerine biraz araştırma yap kendini geliştir.

• Her insanın psikolojisi aynı mıdır peki?

• Kulaklığımı takarım işimi yaparım bakarım hayatıma 😄

0|0
    0|0
  • Bir daha gitmem

0|0
    0|0
    • Düzenli işim nasıl gitmeyeyim sözleşmem de var

• Sadece soguk oldugunu belli et

• Zaten soğuk bir insanım ve onların böyle yapma nedeni de bu olabilir hiç yanaşmıyorum onlara bir nevi egolarını tatmin etmiyorum diğerleri gibi

• Samimiyetsizligi sevmiyorum dediğine göre muhtemelen kamudasin...

0|0
    0|0
    • Evet öğretmenim

• Teşekkür ederim ihtiyacım yok şu anda.

• Peki.
      Seçim senin...
      Ben üzerime düşeni yaptım...

• seni takmayanı sen hiç takma boşver

0|0
    0|0
    • Takmadığım için bu kadar dışlıyorlar zaten ama sürekli aynı kişilerle birlikteyim sıkıcı bir durum.

• Aynen öyle kısacası farklı olmak insanların işine gelmiyor. Herkes aynı şeyi düşünsün aynı şeyleri yapsın robot olsun istenen şey bu.

• evet malesef

• Takmadığın için böyleyse biraz kaynaşmaya çalış, zaman geçmez sıkılırsın.

0|0
    0|0
    • Evet takmıyorum daha doğrusu soğuk bir insanım çabuk kaynaşamam ve mesafeli dururum kendi işimi kendim görürüm bu yüzdendir büyük ihtimal.

• Gerekmedikçe muhattap olmam

0|0
    0|0
  • Kimseyi takmam

0|0
    0|0
  • Hiçte afedersin şeyimde olmaz 😊😊

0|0
    0|0
    • Benim de öyle zaten pek umursamıyorum ama insan bazen iş icabı ihtiyaç duyuyor ve işi düşünce geldi gitti oluyor

• Boşver ya takma kafana

• ayrılırım affetmem

0|0
    0|0
    • Oldu maaşlı işimi bırakayım onlar yüzünden ayrılalım en son seçenek kimse için işimi bırakamam

• Cikarim

0|0
    0|0
    • Bu sebeple bırakmam tabii ki paramı kazandığım işim sonuçta

• Olmuyorum zaten büyük ihtimal o yüzden dışlıyorlar diğerleri gibi yapışmıyorum

• Cazgırrlık yaparım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ortamdan uzaklasirim ya da o insanlarla samimi olmam

0|0
    0|0
    • Ben uzağım zaten yeterince bu da bir neden olabilir

• Tak kulakliklari muzigini dinle isine bak oh mis herkeste dislamiyodur heralde

0|0
    0|0
    • Aslında ben geç girdim işe yani ben gittiğimde herkesin bir ortamı vardı ve ben zaten mesafeli bir insan olduğum için girmedim ortamlarına. Öyle öyle onlarda bana karşı böyle davranmaya başladılar

• Senle alakali bence onlarin ortami vardi diye bisi yok kaynasabilirsim tamamen tercih senkn

• 4 yıldır arkadaş olan insanların arasına birden giremezsin ama ki ben sevmiyorum da çok samimiyeti sadece işimi yaparken onlardan rahatça yardım alabileyim yeterli. Hem o ortamda sana tuhaf tuhaf bakan resmen seni kıskanan biri var nasıl onlarla kaynaşacaksın?

• uzaklasirim

0|0
    0|0
  • İş yerinde benimle kaynaşan var mı yok mu diye dert etmezdim

0|0
    0|0
    • Dert ettiğimi kim söyledi

• Ki; oraya nasıl davranırsınız yazmışsın ne yazdığını iyi oku

• Ben yazdığımı iyi biliyorum sen okuduğunu anlamamış olabilirsin. Dert etmezdim derken benim dert ettiğimi vurgulamak istemişsin benim sorum bu değildi.

• Çeker giderim

0|0
    0|0
    • İşten nasıl çıkayım

• Bu okul müdürlerini oldum olası sevmem. Bence biraz daha tavrınızı koyun muhafazakar okul müdürümü olur muş ya yıl olmuş 2016. Bir erkekle bir kadın arkadaş olamayacak mı yani. Bide bunu müdür yapıyolar totomun müdürü

• Kolejde çalışıyorsan tavır koyamazsın müdürün görüşü herkesinkinden önemlidir ve nişanlı olduğum için zaten erkeklerle pek arkadaşlık kuramıyorum malum kıskanç erkekler.

Yükleniyor...