Elektrik alamamış ne yapmak lazım?

kızla 2 kere buluştuk çok çok mutlu olmuş güzel vakit geçirmiş tenkit edip eleştirecek hiç bir şey bulamamış çok iyi zarif narif temiz iyi bir baba ve eş olabilecek romantik ince düşünceli bir beyefendi olarak görmüş ama elektrik alıp aşık olamamış o yüzden hayatta başarılar diledi bende kendimi köprüden atmaya gidiyorum bu da yeni moda arkadaş elektirkmiş kim icat etti kim çıkarrtı yahu bunu çevreden görüyoruz elektirk alanları elektrik çarpıyor sonrada kaçak elektirk kullanıyorlar kablolar temas etmeden nasıl elektrik olacak ki, bu kızlar evet biraz nazlı olur acaba fazla ürütmeden güzel mesajlar atsam mı yoksa artık boşversem mi hiç mi şansımız yok artık herşey uyuyor oysa aşk sevgi sonradan gelir saygı oldukdan sonra çok güzel vakit geçiriyoruz beraberken bende aşık olmadım ama mantıklı oldum sonuçda ve ne yapmak lazım acaba

Güncellemeler:
ne güzel 14 şubatta süper bir çanta alacaktım :( eşarp alacaktım, mont aalcaktım :( onnun bir dediğini iki etmeyecektim :( hiç incitmeyecektim :( lakin ki öyle değilmiş menekşe gözlerde hiç vefa yokmuş :( yine hüsran bu aşkın sonu :(
güncel

0|0
65

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...