Elektrik alamamış ne yapmak lazım?

kızla 2 kere buluştuk çok çok mutlu olmuş güzel vakit geçirmiş tenkit edip eleştirecek hiç bir şey bulamamış çok iyi zarif narif temiz iyi bir baba ve eş olabilecek romantik ince düşünceli bir beyefendi olarak görmüş ama elektrik alıp aşık olamamış o yüzden hayatta başarılar diledi bende kendimi köprüden atmaya gidiyorum bu da yeni moda arkadaş elektirkmiş kim icat etti kim çıkarrtı yahu bunu çevreden görüyoruz elektirk alanları elektrik çarpıyor sonrada kaçak elektirk kullanıyorlar kablolar temas etmeden nasıl elektrik olacak ki, bu kızlar evet biraz nazlı olur acaba fazla ürütmeden güzel mesajlar atsam mı yoksa artık boşversem mi hiç mi şansımız yok artık herşey uyuyor oysa aşk sevgi sonradan gelir saygı oldukdan sonra çok güzel vakit geçiriyoruz beraberken bende aşık olmadım ama mantıklı oldum sonuçda ve ne yapmak lazım acaba

Güncellemeler:
ne güzel 14 şubatta süper bir çanta alacaktım :( eşarp alacaktım, mont aalcaktım :( onnun bir dediğini iki etmeyecektim :( hiç incitmeyecektim :( lakin ki öyle değilmiş menekşe gözlerde hiç vefa yokmuş :( yine hüsran bu aşkın sonu :(
güncel

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Mesaj at gitsin ama o kadar da üstüne düşme 😉😀

0|1
    0|0
  • Çok üstüne gitmeden yavaş yavaş yürü bence aşık olmadıysa daolacaktır 😊

0|1
    0|0
  • elektrik akanamışsa tak fişi bitir işi.

0|0
    0|0
  • Islak elle prizle oynasın

0|0
    0|0
  • mesaj falan atma bence biseyler varsa sana karsi gelir merak etme istemeyeni sende isteme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kiz demiski senin karakterin benimkine agir gelir keske ipsiz sapsiz ya sagin biri olsaydin

0|1
    0|0
  • Elektrik ver kıza yüksek voltaj

0|0
    0|0
  • Biraz mücadele et bakalım. Hemen git güle güle dememek lazım

0|0
    0|0
  • Fiş Prizle Buluşmadı Sanırım.))

0|0
    0|0
  • Kanka trafo olacaksin :D

0|0
    0|0
    • telefonumu da %100 şarj ettirdim masa altından uzattım ama genede elektiriği yansıtamadım

Yükleniyor...