Hayat ne zaman size istediklerinizi verdi? Halinden memnun birisi var mı aramızda?

Tabi ki de halimize şükretmeli varlığımızla sağlığımızla yetinmeliyiz ama yine de vardır herhalde bulunduğumuz durumun düzeyin lüksün katmekat üzeri. Hiç bulunduğunuz durumla yetinmek istemediğiniz an oldu mu? Memnun musunuz halinizden? :)

0|0
5|26

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kimse tam anlamıyla tam mutlu olamaz. Her zaman eksik olan bir yanı vardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• ALAH kaderimizi yazdi yaşamak bize düşer iyi kötü sukur ederiz tabiki yeri geldiğinde aglar yerine gore güleriz ama en büyük zorluk etten duvar işte bu engeli asmak bazen guzc ister yoksa hayat sana yasama sansi verir güzellikler verir ama bu yaşamın içinde engeller olmazsa iyi kötü ayirt edilmez kadir kiymet bilinmez şükürler olsun hamd olsun ALLAHA

0|0
    0|0
  • Gerizekalılar hep mutlu :)

1|0
    0|0
  • No hiç memnun degilim

1|0
    0|0
  • Huzuru bulmak cok kolay aslında ama insanlarin işine gelmiyor gozumuzun önünde aslinda ama insanlar gormek istemiyor

1|0
    0|0
  • hayat bana istediğimi değil istediğini aldı.. ben bu hayattan memnun değilim.. oda beni sevmiyordur büyük bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Asla kanaatkar olmadım ama çok şükür Şu an ne istesem er ya da geç Allah belli sınavlara tabii tutarak veriyor. Niyet önemli niyet..

0|0
    0|0
  • Allah'tan iki şey istemiştim ve ikisini de elde ettim :)

0|0
    0|0
  • Memnunum.

0|0
    0|0
  • "Olmaya cihanda devlet bir nefes sıhhat gibi"
    İster inan ister inanma bundan başka istediğim tek şey bir parça ekmekle yatacak üstü kapalı bir yer.

0|0
    0|0
  • şu an halimden çok memnunum. daha fazlasını istediğim zaman da hayat verdi diye bir şey yok, almak için uğraşırım

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Her zaman. Haksızlık edemem

0|0
    0|0
  • İstediklerimizi verip geri almak gibi bir huyu olmasa cok iyi olcazda. Yok olmuyor ya hayat bize hep oyun oynuyor...

0|0
    0|0
  • Benn

0|0
    0|0
  • bana istediklerimi vermesien gerek yok sonucta bu dunya imtihansa neresi gercek

0|0
    0|0
  • Şükrediyorum ama memnunum diyemem. Çok şeyler yaşadım.

0|0
    0|0
  • En zengininden en fakirine hiç kimse hayatindan memnun deyildir bir bir söz okudum herkesin bir derdi kiminin ekmeği bayat kiminin pirlantasi ufak

0|0
    0|0
  • ben Şu an halimden memnununum bir sıkıntım yok

0|0
    0|0
  • Çok şukur memnun

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman ne hayattan nede insanlardan bir şey beklemedim ( sevdiğimin aşkı dılında kiboda fos) herzaman kendim istedim ve aldım kimseye sormam...

0|0
    0|0
  • Maddi olarak memnunum da iste bazı şeylerin eksikligi kötü

0|0
    0|0
  • İstedigim bransta ve istedigim meslekteyim. Halimden fazlasiyla mutluyum

0|0
    0|0
  • Çok şükür memnunum :)

0|0
    0|0
  • böyle çok iyi binlerce şükürler olsun

0|0
    0|0
  • Halimden memnunum ama tek bir isteğim var. Oda çocuk sahibi olmak.

0|0
    0|0
  • veriyor da süründürüyor , sonra rahat rahat yiymediğn akşam yemeği gibi , masada soğuk tabaklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir memnun bir değilim 😄 şimdi mutfakta oturup radyo dinlerken memnunum mesela 😛

1|0
    0|0
  • Memnunum çok şükür. En iyisi olduğuna inanırsanız ve bunun için gerçekten çalışırsanız; en iyisi olursunuz. Tavsiye edilir😊

0|0
    0|0
  • Çok şükür istediklerimden bazılarını alıyorum zamanla. Ve yine çok şükür ki Rabbime halimden memnunum. :)

0|0
    0|0
  • Ben çok memnunum valla😊 Tabii ki ufak tefek eksikler var ama olmasa da olur şeyler 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...