Fitnessci arkadaşlar bakarmısınız?

arkadaşlar selam ben her sabah yumurta yıyorum, antreman öncesi tavuk gögsü felan yiyorum. bıkac gun ıcerısındede proteın tozu alcam. haftanın 6 günü ağırlık antremanlarına giriyorum bir ay oldu başlayalı. nasıl beslenmem gerekır dogrumu yapıyorum? antreman öncesi en az 15dk kosuyorum sonundada 20dk kosuyorum bayagı bir kalorı yakıyorum. antreman sonuda karın calısıyorum. zaten antremandada bayagı bı zorluyorum kendımı. ne yemem ne ıcmem lazım? bazıları hesaplama yapıyodu alman gereken kalorı proteın mıktarı felan gramına kadar söyluyodu napmam lazım

Güncellemeler:
yok mu yardımcı olabılecek kımse?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüm bunları tek başına yapmıyorsun herhalde?
    Sağlam bir hocan olmalı. Sakat durumlar bunlar.
    Tşkler...

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım var ama oda fazla ilgilenemıyo o salonda calısıyo dövüş antrenoru ders felan verıyo ama herzaman ılgılenemıyo. tek basıma yapıyo sayılırım. nesi sakat?

• Kaslarını bilinçsizce fazla yorman. Profesyonel bir koç olmadan protein tozu vs kullanman.

• salondakı herkes benım gibi yanı haftanın 6 gunu gelıyolar

• Bence yemelisin

0|0
    0|0
    • iide ne yemelıyım? hafif bir göbek var onu erıtmek ıstıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Destek aldığın birisi yok mu bu konu hakkında. Tek başınamı çalışıyorsun

0|0
    0|0
    • yok hocam ya malesef. salonda felanda ilgilenen yok. aslında arkadasım varda onunda işi başından aşkın

• Bu kas geliştirme işleri sağlık açısından önemli bir mesele buralarda yanlış bilgilere maruz kal istemem. Hele o protein tozu işi yanlış kullanımlarda hep risk. Sana bu işin ehli bir adam lazım seni yönlendirecek :)

• aynen malesef öyle. ama yok işte cevrede öyle biri herkes ilgisiz.

Yükleniyor...