Sizce doğuran mı yoksa büyüten mi annedir?

Bir bebeği doğuran mı annedir yoksa o bebeği büyüten mi annedir?Sizce doğuran mı yoksa büyüten mi annedir?

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• Biz bu doğuran ve çocuklarını terkedenlere biyolojik bozuntusu diyoruz, yeryüzünde saf kalan tek şey annelik vasfidir, bu yüzden bu iğrenç insanları annelik sıfatının yanına yakıştırarak bu vasfı kirletmeyin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Büyüten

0|1
    0|0
  • tabiki büyüten annedir

0|1
    0|0
  • Buyuten.

0|1
    0|0
  • Büyüten tabikide

0|1
    0|0
  • Ben evlatligim ve biyolojik annemi taniyorum on yasinda ögrendim bu konuyu ve o cocuk aklimla bile kendi kararimi dogru sekilde verdim hala kararimdan memnunum ama benim ailem bnden saklamadi ve benim fikrimi sordular bir cok aile cocuklarin ne dusundugunu ne istedigini dusunmeden sadece kendi duygularina onem veriyolar insanlar karsidan istedigi sekilde karar veriyor bu yanlis inanin icinde buldugum icin cok ii biliyorum. Ama konu hangisi annedir sorusuna gelince karsidan buyuten annedir demesi kolaydir bn bu sorunun cevabini veriyim ikiside annedir biri kendisinden olmayan evlada bir sorumluluk yuklenip butun kalbiyle seviyor digeri onu istemedigi halde ona kiyip onu kurdaj ettiremiyor dokuz ay canindan can gidip tasiyor ve evladindan ayrilmaktan baska caresi kalmiyor hic bir zaman bir anne evladini kolay kolay terketmez vardir bir nedeni he bu cocuklarini bogup satanlar bu soruyla alakasi olamaz karninizda can tasiyinca bide onun mide bulantilarini kotu hallerini bilince sadece buyuten diyemiyosun buyuten mi doguran mi sadece evlat karar verir ama herseyi bilmesi lazim he bide bu kucukken ogrenince daha kotu olur die dusunmeyin bn on yasimda ogrendim ve daha ii buyukken ogrenince travma geciriyosun

0|0
    0|0
  • Büyüten :)

0|1
    0|0
  • Biyolojik anne doğurandır...

0|0
    0|0
  • Mahkemeye göre doğuran bana göre büyüten😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Duygusallığın yaşanmadığı bir bağ hatta olmayan bir bağ düşün. Sadece biyolojik anne. Doğurmuş ama büyütmemiş... Ne kadar iddia edebilir annesi olduğunu? Sadece biyolojik anne. Annemi anne işte.
    Büyüten esas annesidir bence...

0|1
    0|0
  • Buyuten...

0|1
    0|0
  • Herkes Doğurabilir ama doğurmakla anne olunmuyor

0|1
    0|0
  • Bunun tartismasi bile olmaz tabiki büyüten

0|1
    0|0
  • Yaşayan biri olarak bence doğuran değil, bakan ve büyütendir Anne...

0|1
    0|0
  • büyüten :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...