Adanalı denince aklınıza neden kötü tipler geliyor?

Ben Adanalıyım nereye gitsem önce bir adım geri çekilirler bizden çekinirler. Sonra kibar ve nazik konuşmaya başlayınca emin misin sen Adanalı misin diye bir tepki alirim

Evet kardeşim ben Adanalıyım sonradan buraya yerleşen tipler gibi değil 100 yılı aşkın bir geçmişimiz var.

Evet o haberlerde gördüğümüz tipler kim derseniz onlar Adanali değil ki kardeşim Adana ya göç etmiş doğunun huzur kaçıran insanları ( hepsi değil doğudan sevdiğim insanlarda var)

Adana merkez patlıyor herkes şarkısını söyleyen de Adanali değil

Sıcak kentin sıcak insanlariyiz bir tane bile vatan haini yoktur özünde Adanali olanda

Adam gibi adamdır Adanalı. Dışardan ön yargıyla yaklasani memleketime bekliyorum saygılar :-)

0|1
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Çok değerli hemşerim yazını gururla okudum, Adanalıların kötü imajını yaratan basın ve tv kanalları maalesef güzel şeyleri değil kötü şeyleri gösteriyorlar. bizlerin sıcak kanlı, misafir perver yardımsever dost canlı gerçek köylünün efendisi adanalı olduğumuz göstermiyorlar. Adana yı mahveden tipler yüzünden aylardır çarşı tabir edilen çakmak caddesi küçük saat civarına gitmiyorum E-5 karayolu güneyin geçmiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Inse en sevdigim insan Adana'li 😀 ama 3-5 dengesiz cıkıp guzelim sehrimizin adinı kötülüyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Aradaki parazitler temizlendikten sonra gayet iyidirler. Adana'da akrabalarım da var.

En güzel yemekleri de orada yiyebilirsiniz ayrıca. Rahat adamlardır bir de sıcak fazla bu da sinirleri geriyor olabilir.

1|0
    0|0
  • defalarca Adana'ya maça gittim hala daha gidiyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım ;) Adana'lı arkadaşlarım da var ;)
    bir vilayette olan olayları genele yaymak hoş birşey değil.. elbette her şehrin çürük elmaları vardır ve olacaktır ;)

2|0
    0|0
  • Hiç öyle gelmiyor. Çok kere geldim. Gayet neşeliler, etli kebabı, Bici Bicisi, geniş ve yeşil bulvarları ile harika bir yer.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :-)

• @Byvole01 gelecek yıl oraya tasiniyoruz pencereden izlerim artık 😄

• El salla bana :)

• @ArtistSerseri bak hemserin cikti...

Adanalilar iyidir, o ilde akrabalarim var ama bilmem tam nerede oturduklarini.

1|1
    0|0
  • Bir adanalı olarak adanalı oldugumdan gurur duyuyorum zaten hep haberlerde sosyal medyada adanaya bir baskı var hepsi fiyasko hiçmi baska memlekette yok

1|0
    0|0
    • Çok daha fazlası yaşanıyor. Ama nedense medya bizim üzerimizden prim yapıyor
      Her ne olursa bende gurur duyuyorum memleketimden

• aynennn bende gurur duyuyorum güzel memleketimden herkesin memleketi kendine :)))

• 0|0
    0|0
  • Kötü gelmıo

1|0
    0|0
  • eşim Adanalı, o yüzden Adanalıların ne kadar sıcak kanlı olduğunu şu an ben biliyorum :)

1|0
    0|0
  • Bu güne kadar hiç öyle değişik tepkiler almadım zaten Adananın pislikleri dikkat ederseniz hep oradan buradan göçüp gelen soysuzlar

1|0
    0|0
  • Benimde üniversitede Kardeşim gibi sevdiğim birisi var adana'lı tek takıldığım nokta "Adana Merkez" Şarkısı Olmuştur :D

1|0
    0|0
  • yoo adanalı arkadaşlarımın hepsi iyi

1|0
    0|0
  • Benim aklıma eski manita geliyor :D

1|0
    0|0
  • benim adana kebap gelir

1|0
    0|0
  • Adanaliyim bir sıkıntımı var gardas?🍢🍢✌😁

1|0
    0|0
  • Adana delince aklıma bundan sonra sen gelirsin

1|0
    0|0
  • ben severim ama hepsini değil =)

1|0
    0|0
  • Ön yargı mersindeyimmdediğimde kürtmüsün diyorlar ha kürt olsam ne olmasam ne?

1|0
    0|0
    • Evet mersin de aynı durumda güzelim şehir bir PKK şehrine döndü

• Genelleme yapılabılıcek en kolay şeydir düşünmeyenerinen ahmaklarla dolu ortam ha yanıış anlamasın ahmaklar onlarda şhtiyacımız var sonuçta topluma katkıda bulunanları var.

• Adana insanı iyidir , bakma milletin kötü gösterme çabalarına.

1|0
    0|0
    • Aynı Mersin gibi çok fazla göç aldılar , asıl Adanalilar 10 numara insanlardır

• Adana - mersin doğal güzellikleriyle insanlarıyla çok güzel şehirler ama yazık ediliyor

• Haklısınız, hayırlısı olsun.

• komşu bende hatayli'yım bize de garezi var herkesin anlamadım gitti :D

1|0
    0|0
  • Adana Turuncudur bunu bilin yeter :)

1|0
    0|0
  • Cunku adana merkez patliyo herkes diyosunuz 😀

1|0
    0|0
  • Bende adanaliyim da kimse bana on yargıyla yaklasmadi bugüne kadar

1|0
    0|0
    • Üni de tek adanali olarak yaşadım bunu ama sonra hepsinin fikri değişti :-)

• Bende İst yakın bir yerde okudum kesinlikle öyle

• Naptın doktor mu oldun :) şimdi

• yok benim aklıma oyle gelmiyo sahsen ben gaziatepliyim :D ne biliyim sacma bir soru bence

1|0
    0|0
  • Senin gibi insanlara saygı duyuyorum hatta sizleri çok seviyorum ama hayaller gerçekler tutmuyor işte. Bende kendi bölgemin yani ege insanına bayılırım çok severim ama şehirlerimizde bile yaşayan bir sürü sığır var kırsal da sığır yetiştiriciliğine gerek yok yani. Gel gör ki bende kendimi kandıramıyorum bu kadar kazmanın yaşadığı sokaklarında rezil insanların kendini medeni diye zorla kabul ettirdiği memleketle ne kadar gurur duyulur.

0|0
    0|0
    • Maalesef sürekli göç alıyoruz ve göç gelenler hiç de iyi olmuyor hep yaşanılan sehrin adını kirletiyorlar

• Göçle gelenleri de suçlayamayız bir şekilde geldikleri şehrin ortamına ayak uydurmalılar ya da kendilerini o şehre ait hissederek yaşamaya çalışmalılar fakat artık şehirlerin dokusu kalmadı. Şehirlerin gelenek görenekleri kalmadı köylerimiz bile saçma bir şehirleşme merakına kurban gidiyor.

• Valla açikcasi adana deyince hemen bir adım geri atarim 😊 bu sadecr adana degil baska illerde var boyle tepkili oldugum 😊

0|0
    0|0
  • Yeşil kapı ya gitseler öyle demezler 😉👍

0|0
    0|0
  • Sıcak hava yüzünden güneşe ateş edenler geliyor benim aklıma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • haberlerde hergün bir adana haberi olunca bizde etkileniyor ve önyargılı oluyoruz

0|0
    0|0
  • encrypted-tbn2.gstatic.com/images benim aklıma bunlar geliyor

0|0
    0|0
    • Bunlar adana ya dışardan göç gelen ailelerin çocukları

• orasını bilmemde abla benim aklıma bunlar geliyor

• Adanalılardan niye çekinsinler ki bunun memleketle ne alakası var adananın insanı pamuk gibi ve temiz vur ensesine al ekmeğini gidip görmeden konuşmamak lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben adanalıları severim.
    En azından tanıdığım insanlar iyiydi.

1|1
    0|0
  • Çok değer verdiğim bir insan Adanalı oda senin gibi has Adanalı sonradan gelme değil çok dürüst sözünün eri harika bir insan hiçte kötü tipler gelmez aklıma onunla tanistigimizdan beri adam Adanayı sevme sebebim 😄

1|0
    0|0
  • Adanalılara karşı hiçbir antipatim yoktu taki bir Adanalı arkadaşım olana kadar :) yine de seviyorum ya vicdan azabı çektim birden

1|0
    0|0
  • valla benim aklıma adana kebap geliyor hemen.

1|0
    0|0
  • Kıvanç da adanalı ama 😂

1|0
    0|0
  • Oktay kaynarca geliyo valla benim aklima

1|0
    0|0
  • Çünku tanidigim butun adanalılar kaba bencil ve kendini begenmis

0|0
    0|0
  • Çevremde birsuru Adanali var ciddi anlamda hepside çok garip insanlar.

0|0
    0|0
  • Adanalılar hep olay çıkarıyor

0|0
    0|0
  • Biz Adanalı olmaktan gurur duyuyoruz.

1|1
    0|0
Yükleniyor...