Bana biraz cesarert?

arkadaslar merhaba
osmanbeyde bır vıze danısmanlık fırmasında 4 aydır calısıyorum. ve 4 aydır tam maas alamıyorum sureklı 100 200 300 parca parca para verıyorlar ve bır suru borc oduyorum annemler ev aldı kredı falan oduyoruz. paramı bır turlu ısteyemıyorum. artık sert bır tavır koymak ıstıyorum cunku artık canıma tak ettı sızce nasıl bır tavır sergılemelıyım? bugun konusucam ama nasıl konusacagımı bılemıyorum. artık ıse gelmek bıle ıstemıyorum gecen gun hastayım dıyıp yalan soyleyerek gelmedım mesela... ustelık tek calısan eleman benım iş cok rahat sartları falan ızın ıste problem etmıyorlar ama para sıkıntısı var bana yardım edın lutfen...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sert çıkışarak ifade etme kendini durumunu izah et ben sizin işinizi tamamlıyorum ama siz beni sıkıntıya sokuyorsunuz benimde ihtiyaçlarım var de iste , hatta belli bir gün belirleyip şu güne kalan hakkımı verirseniz memnun olurum gibisinden onlara sınırlama koyup borçlu pskolojisine sok yoksa sallarlar seni öyle.

1|0
    0|0
    • guzel bır dusunce tesekkur ederım

• Arkadaş dogru demiş, sert bir tavir olmaz. Hem rahat diyorsun calistigin yer icin bende sahsen çok rahat bir yerde calisiyorum. Almam gerekenden 300 400 az aliyorum ama kafam rahat is rahat keyif aliyorum maaslarda bazen 1 hafta gecikiyor ama sorun cikarmiyorum

• @evrendurmazz ya bu ısyerı tabıkı gecıkmeler olur sonucta memur degılız gec olsun ama parca aprca vermesınler yani

En İyi Kız Görüşü

• bu senin hakkın olan para rahatlıkla alabilirsin.. sigortalı çalışanmısın?

0|0
    0|0
    • evet sıgortalı yapmak ıstersem cok buyuk cıngenelık zaten yaparım bır abımın vasıtası ıle gırdım aıle dostumuzdu sadece nasıl bır tavır sergıleyebılırım soyle dusun benım paramı ya gununden gunune verırsınız ya da ben yokum gıbılerınden

• kestirip atmA bence biraz ılımlı davranarak konuş.. sigortalıysan Şu an usulune uygun değil zaten işkura gidip şikayet birimine danış ne yapılmalı onlr seni yönlendirirler

Erkekler Ne Diyor 8

• Kredi borcunun olduğunu söyledinmi sürekli bahset borcumu ödemem lazım diye

0|0
    0|0
    • ıse gırerken belırtmıstım benım maasımda aksaklık olmaması gerekıyor dıye

• bulamıyorum kı ınan ben bu ıse gırmeden once sıslı mnecıdıyekoy besıktas oralarda o kadar cok ıs gorusmesıne gıttım kı cok saka gıbı ısverenler

• Doğrudur olunca çok oluyor olmayınca olmuyor

• Çalışırken aynı zamanda kendi işini kovalayacaksın kendi müşteri portföyünü oluşturabilirsin onların vereceği maaşa zaten ihtiyacın kalmaz

0|0
    0|0
  • Her rahatlığın bir bedeli vardır. Bence işten ayrıl. Kalan bakiyeni hesapla. Abinlere ya da babana durumu izah et. Onlar tahsil ederler

0|0
    0|0
  • Kendine başka bir iş bulana kadar konuşma bence.

0|0
    0|0
    • calısırken ıs bulmak bıraz rısklı

• Sonuçta hepsini alıyorsanız sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • parça parça alıyorum. ben calısmasam benım aılemde aylık bana o kadar para verıyor zaten yanı maasım kadar!!!

• Çalışma öyleyse. Ama kendi paranı kazanman be bilim tecrübe kazandırır sana. Paranın kıymetini bilirsin. Ayrıca ilerde yalnız kaldığında paraya ihtiyacın olduğunda sıkıntı çekmezsin

• Sert kararli ol hakkini istiuorsun

0|0
    0|0
  • Açık açık git konuş işte

0|0
    0|0
  • Osmanbey mi dedin? bildiğimiz şişli osmanbey yani?

0|0
    0|0
    • Hangi vize firması bu osmanbey'de bende şişlide çalışıyorum seyahat acentasında

• ahahahaha zekıceee :)

• takıp ettım bende sana mesaj atamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...