Kızlar, bugun erkek kuzenimle görüsücez ama ben nasıl konuşulur eğlenilir muhabbet edilir pek bilmiyorum yardım edin?

çocuğu sıkmak istemiyorum hani eğlensin istiyorum ne yapabilirim
bide bowling sinema demeyin para imkanı kısıtlı

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• ben kuzenlerimle buluştuğumda cafeye gidiyorum yani bir çayda içebilirsiniz sanırım? sohbet muhabbet işte.. ha evdeysek monopoly vb oyunlar

0|0
    0|0
    • bende cafeye gitmeyi düşündüm ama muhabbet edemeyip çocuğu sıkarım diye korkuyorum ne konuşabiliriz ki?

• canım kuzenin değil mi bu çocuk senin? çocukluğun birlikte geçiyor sonuçta en iyi onunla konuşman lazım. ben büyüklerle çok samimi değilim yani en büyüğü annemle yaşıt ama yaşıtım kuzenlerimle konuşcak çok şey oluyor.. ufakları sıkıştırıyorum sevgilinin fotosunu göster vb diye yani şakalaşırken zaman geçiyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Film falan izleyebilirsiniz mesela ben onlarla hic takilmiyorum bilmiyorum o yuzden, Erkekler ne sever falan =/

0|0
    0|0
    • sinemaya falan gidip vakit harcamak istemiyorum beraber zaman geçirelim istiyorum

• Evde izleyin zaten sinema demedim ki size gelmiycek mi kuzenin?

• hayır dışarıda görüsücez

• Bowling özel yerlere gidersiniz uygun ki. Hele de gencturkcelliysen. 1 alana 1 bedava

0|0
    0|0
  • tarihi yerleri gezdir. yürüyün bol bol araba yerine yürüyün gezin gezerken eğlenin.

0|0
    0|0
  • Yürüyüşe çıkın

0|0
    0|0
Yükleniyor...