Ev arkadaşım hiç birşey yapmıyor?

Aynı sınıftan iyi anlaştığın arkadaşımla eve çıktık. Çıkmaz olaydık hiç bişey yapmıyo. Yemeği ben yapıyorum bulaşığı bile ben yıkıyorum. Bazen söylememe rağmen bulaşığı zar zor kırmadan yıkattırmaya çalışıyorum. Bilgisayarıma oturuyo bazen izinsiz arkadaşız samimiyiz diye yapıyo heralde ama hiç hoş değil. Oturup oyun oynuyo. Evde ne temizlik doğru düzgün yapıyo ne bişey artık canımı sıkmaya başladı. Karnı acıktığı zaman gidiyo gevrekle sütü karıstırıyo yiyo. Kase de kalıyo öyle sabaha kadar bazen onu bile rahatsızlandıgımdan yıkıyorum ne yapıcam bilmiyorum.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Çok kolay sırf kırılmasına, üzülmesin diye aman bişey söylemiyim o da böyle alttan alım kafasıyla devam edersen devamı yarına...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenciyim ve öğrenciyle eve çıkılmaz; yemek yapmaz, temizlik sıfır, her şeyine ortak; örnek, akşam sigara alır gelirdim sabaha sigara kalmaz; utanmasa eve gelen kız arkadaşına ortak çıkacak. şimdi ev arkadaşımın teki bankacı, diğeri öğretmen. her kes görevini bilecek! çekip konuş; aşk başka iş başka ;)

0|0
    0|0
    • Aynen valla öyle eve bişey alıyorum nugget felan acıkırsam yerim diye yanıma geliyo kanka o nugget ı yiyelim mi diyo lan git gevrekle süt yiceğine sende al arada şöyle şeyler ye kendin mk dicem demiyorum yine kirayı felan yatırcağımız gün de parası olmuyo sen yatır sonra veririm ben kanka diyo hay sokucam kankasına

• sen kendine iş güç sahibi (eğitimli) ev arkadaşı bul; hm manita çevreleri oluyor hem de abilik yaparlar sana; bara pavyona para vermezsin ;)

• Yok abi bunu yollarsam daha almam kimseyi milletle mi uğraşcam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç bir halt etme sende. Küflü tabağına selamun aleyküm dediği zaman utanır belki arkadaş. En başta toplantı yapıcaktın ben yapmıştım elemanlarla odama bile girmezler bırak bilgisayarıma dokunmayı

0|0
    0|0
    • Haklısın valla toplantı felan yapmadık ama bir yapmak lazım deneyelim olmazsa kötü oluruz artık napalım git deriz

• En son basrsın tekmeyi gider moruk. Seviyorum derken zikiliyoruma dönmesin olay. Yürü len lale yıka bulaşığını dersin en kötü. Benim geçen seneki ev arkadaşımda vardı bu tarz hareketler yemeği yedi masaya bıraktı. Seslendim aldım tabakları elime vurdum birbirine çöpe bastım. Napıyon dedi. Senin leş tabağını hergün ben mi yıkıcam lan dedim bundan sonra hangi tabakla yersen çöpe benim tabaklarıma elini sürersende kafa kafaya geliriz ona göre dedim. O günden sonra dönem bitene kadar daha da bulaşık bırakmadı :D

• En sonunda yapcam zaten böyle bişey bu ne mk harbi bir domalmadığımız kaldı

• başka arkadaş bul eve çıkmalık bir kere konuş baktın aynı devam ediyo başka hizmetçi bulsun ya da kendi işini kendi yapsın.

0|0
    0|0
  • Kendine çeki düzen versin bro olur mu öyle duzguncene konuş devam edersen git de

0|0
    0|0
    • En sonunda öyle yapıcam yarın düzgünce bir söyemeyi düşünüyorum

• Sen sadece kendininkini yıka belki bir gün dank eder. İşte bunlar hep eve çıkmadan önce bir toplantı yapmamanın sonuçları.

0|0
    0|0
  • Ortak haya alıstır onu

0|0
    0|0
    • Nasıl alıştırcam kaç yaşına gelmiş çocuk değil ya anlaması lazım değil mi ortak hayatı kendi

• Baba evi degil de burası

• Bence ayrılmalısınız. Bu böyle gider. Huylu huyundan vazgeçmez.. Kendine başka ev arkadaşı ara. . Mümkünse bayan olsun 😱

0|0
    0|0
  • kendini yorarsın boşuna... bence en kısa zamanda ayrıl... tecrübeli kişi olarak söylüyorum... boşuna sırtında yük taşıma...

0|0
    0|0
  • Tokatla, at dişari la
    Sjsj

0|0
    0|0
  • döv.

0|0
    0|0
  • Alışmalısın

0|0
    0|0
    • Niye alışıyım benim huzurum bozuluyo sonuçta geçen eve geldim bilgisayara geçicem işlerimi yapıcam bir baktım oturmus lol denilen oyunu oynuyo kapanmıyoda oyun bitmesini bekliyoz. Onu bırak pc ye kendi oyunlarınıda yüklemiş dövüş oyunları felan oynuyo kendi pc si gibi iyi bişey değil bu

• Uyar böyle yapma de vicdanlı ol sen yine

0|0
    0|0
  • Bide domal tam olsun

0|0
    0|0
    • bir o kaldı zaten mk

• 😂 knka canını sıkma ama kendinide kullandırma şimdiden böyleyse ilerde hiç baş EDEMEZSİNN !! Bence gönder gitsin kırılcaksada kırılsın. Aman o kırılmasın aman bu alınmasın derken hep kendimizden ödün veriyoruz. Kırışan krışsın, alınan alınsın hadi ordan et gitsin

Yükleniyor...