Dindar erkek mi, inançsız erkek mi?

Sadece genel sonucu merak ettiğimden dolayı soruyorum olur da "bir kız için inancınla oynayacaksan zaten inanmıyorsundur bırak bu işleri" diye düşünenler olmasın. Görelim bakalım?

• Dindar Erkek
    68% (243)61% (151)65% (394)Oy Ver
  • İnançsız Erkek
    22% (78)24% (60)23% (138)Oy Ver
  • Münafık Erkek :)
    10% (34)15% (38)12% (72)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2
99|56

En İyi Kız Görüşü

• dindar ama kesinlikle yobaz değil..

6|1
    0|0
    • Yobazın sana göre tarifi nedir peki?

• İyi sabahlarr

• 3ay

kesinlikle işte olması gereken cevap bu:)

En İyi Erkek Görüşü

• 1|1
    0|0
    • Ooo pilav üstü kuru sen buralarda mısın? Bir de orjinal misin çakma mı :)

• Ya olur mu kardeş ikimiz de eskilerdeniz soru meşgul etmek nedir meşgul edilsin diye sorduk zaten hadi sanada iyi akşamlar :)

• çok sağol adamsın eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 98

• dindar erkek.

5|8
    0|0
  • Aşırı dindar. Öyle cumadan cumaya günah çıkarmaya gitmesin mesela.
    5 vakit alnı secdede olsun, Allah korkusuyla dolu olsun yüreği.

4|3
    0|0
    • Bu aşırı değil normal olanı zaten...

• Ben de seni yılın kafasızı seçiyorum doğru düzgün okuyamadığın için. @jemjeminay

• Çok yanlış bakmışsın jemjeminay kardeş. İslam'ı da böyle yanlış anladığından dolayı seçmedin galiba :)

• Inancsiz erkek

6|11
    0|0
  • Dindarla mumkun degil.
    Zaten genelde de cok nadirdir dindar tayfadan sevebilecegim insan. 2 veya 3 fazlasi degil.
    Onun disinda Ne guzel. Karsilikli itiyoruz birbirimizi😊tek memnun oldugum konu bu.

7|4
    0|0
    • Karşılıklı itmek ne demek? Bir de neden bu önyargı birini dindar olduğu için neden sevmezsin ki?

• Karışmak derken ben tartışmaya girmem mesela seviyesiz insanlarla çünkü sonunda ortaya bir küfür çıkarsa buna sabredemem. Sizin karışmak dediğiniz de burada patlak veriyor olmalı yoksa karşınızdaki adam saygılı siz saygılı olduktan sonra bir şekilde sen inançsızlığına o dindarlığına devam eder sonuçsuz bir tartışma olmuş olur en fazla. İnanmayan insanın amacı yoktur bir de ama inanan insanın vardır, o yüzden biraz daha geniş bakmanızı öneririm. Amaç derken ahiret yani. Müslümanın amacı da sadece sevap kazanmak değildir yani ben elimden geldiğince hakikat bildiğimi öğretmeye çalışırım bunu zorunluluk olarak bilirim GEREKLİ yerlerde. Siz de buna göre düşünürseniz daha haklı bulabilirsiniz dindarları.

• kardeşim müslümanları bu konuda savunmaya çalışma tabiki bu konuda son derece saygılı müslümanlarda var ama genel olarak bir insanın içten bir şekilde inandığı ya da hayatını adadığı şeyi senin saçma bulup inanmaman o kişiye başlı başına hakaret gibi geliyo. bak mesela en basitinden yukarıda bir kız inançsız erkek demiş bir kaç tane kötü yorumdan sonra kız görüşü yorumlara kapatmış kapatmasa kaç tane gelicekti kim bilir. belki ablamız çok kibar olduğundan biraz daha yuvarlak bir cevap vermiş ama ben direk söylüyorum genel anlamda müslümanların inanmayan insanlara hiç bir saygısı yok

• Dindar tabii ki. Hatta benden çok daha iyi olsun, ben de onunla beraber kendimi gelistireyim.

3|5
    0|0
  • Dindar erkek

2|6
    0|0
  • Dindar tabi ki
    Allahın emirlerine sahip çıkmayan bana nasıl çıkacak.

4|6
    0|0
  • Kafir erkek 😆

2|3
    0|0
  • Allahtan korkmayan erkek evlerden ırak

1|2
    0|0
  • Ne kadar kötü bir soru ve ne kadar iğrenç cevaplar... Dünyaya gönderilme amacımızın unutmuş gönül eğlendirme peşine dusmus insanlar... Dindar erkek size cenneti kazandırır... Aksini isteyenler var aman yarabbim...

1|3
    0|0
    • Öyle ne yazık ki. Allah akıl fikir versin...

• Dindar erkek tabiki

1|5
    0|0
  • Dindar allah korkusu olan, sevdiklerine sahip cikan, durust eglenceli boyu boyuma suyu suyuma uyuyan bir erkek.

1|2
    0|0
  • dindar erkek

2|2
    0|0
  • dindar erkek

3|3
    0|0
  • İnançsız bir kadınım. İnançsız bir beyle birlikteyim evlenmeyi planliyorum. Aksi olmamalı ya olmasın. İnançlı biriyle mutlu olamam.

0|4
    0|0
  • Allahıni seven karısınıda sever. Önce Allaha inansin sonra bana inansin

2|1
    0|0
    • Sana inanmayacak olursa evlilik cüzdanını göster. :)

• :) Öyle deme bak Işid e Suudilere... Kadını mal olarak görüyorlar... Önce insan olsun, Türk olsun.. Türk insanı kadına değer verir... Bu her zaman böyledir. Allah sevgisi başka.. Canan sevgisi başkadır...

• İnancı olamayan birisinin bana ne gibi saygısı olabilir ki. Türk olmasi mühim değil benim için, alman rusda olabilir sıkıntı yok müslüman olmasi önemli
      En çok cinayet Türk erkeklerinden çıkıyor, korkusuzlar Allahtan korkusu olmayan cana kıyabiliyor

• Dindar erkek

2|1
    0|0
  • Allah diğer ikinci ve üçüncü şıktaki insanlardan korusun bizleri

2|1
    0|0
  • Inancsiz.

2|2
    0|0
  • Dindar olan

1|2
    0|0
  • Ateist veya deist olabilir..

2|3
    0|0
    • agnostik olur mu ben agnostiğimde :D

• Sen de söylediğini kanıtlayamayacağına göre uzatmanın pek bir anlamı yok sanki?

• Bunun için ancak Allah sana hidayet nasip etsin diye dua edebilirim arkadaşım ancak inancın olursa buna da inanırsın. Yoksa sunacağım hiçbir delil de seni tatmin etmeyecektir. Yine de Kuran mucizelerini göz ardı etmemeni öneririm okuyan sorgulayan birisi olduğuna inanarak.

• Dindar ama sözde olanından değil

1|1
    0|0
  • İnançsız.

1|1
    0|0
  • dindar erkeği tercih ederim.

0|2
    0|0
  • Dindar erkek :)

1|2
    0|0
  • inançsız erkek

1|2
    0|0
  • Allahım sevsin isterim. Ben seviyorum. Allahım sevmek insana iyi geliyor.

0|1
    0|0
  • Dindar, vatanına, milletine bağlı biri.

0|1
    0|0
  • Dindar

1|2
    0|0
  • Iman power 😍

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    68

Erkekler Ne Diyor 55

• DİN=ALLAH
    DİNSİZLİK=ŞEYTAN

İkisi de birbirinden nefret eder. Kalbinde iman olan kadın dindar erkekle olumlu ilişkiler kurarken, Kendini özgür sanıp yahudilerin modasından ve her türlü akımından çıkamayanlar ise dinsiz erkek isterler. Bu olayı 2x2=4 işleminin netliğine benzetiyorum.

2|5
    0|0
    • Güzel cevap keşke daha erken yazsaydın eig seçerdim :)

• Problem yok kardeşim :)

• Dinsizlik seytan degil. İnanmayan birisi zaten seytana da inanmaz. Yani seytan da dinin icinde olan bir olgudur. Tabi bunu dusunmek icin biraz beyin felsefe ilim falan bilmek lazim. Sen yorma kafani boyle seylere. 2 kere 2'nin 4 ettiginin ispatini yapamayacak adamlar matematik ornegi vermesin nolur

• Her müslüman susluman olabiliyo.
    Dini bütün insan diyeyim.

0|1
    0|0
  • Münafık erkek dermişim 😂😂😂😂
    Ne dindar erkek ne de inançsız erkek sadece dininin gerektirdiği kaidelere bağlı erkek
    Döndük dolaştık aynı yere mi geldik ne oda dindar oluyor sanki bir yerde 😂😂

0|1
    0|0
  • Normal erkek

0|1
    0|0
  • Sorsan dindar erkek ister ama mini eteğime karışmasın der eğer karışırsa çağa ayak uyduramayan yobaz olur

0|2
    0|0
  • Şimdi büyük bir çoğunluk dindar erkek diyebililir fakat insanlar kendi inandıkları gibi dindar olmayanları sevmiyor , müşrik , münafık , kafir ilan ediyor? Alın bakalım bende dindarım , mantıklı olduğumu düşünüyorum ama gel gelelim Kur-an harici herşeyi inkar ediyorum çünkü Kur-anın eksiksiz olduğunu ve herşeye yettiğini öğrendim. Eee şimdi hanginiz isteyecek beni :D:D

0|0
    0|0
  • müslümanım diyenler inançlımı oluyor? önemli olan dürüst olması dürüst insan inançlıdır bana göre

0|0
    0|0
  • Soru da o kadar yanlış ki. Sizin münafık dediğiniz tabir de dinin içinden gelen bir kavramdır. Bilmeyenler için, münafık: "Dinî kurallara inanmadığı hâlde inanmış gibi görünen" demektir. Çoğu, işte o "Alnı secdeye değsin yeter ki" dediğiniz kişiler. Alnı secdeye değiyorsa iyi insan, cami falan yaptırdıysa zaten süper iyi insan..

0|0
    0|0
    • Ah! Münafık ne demek hepimiz yeni öğrendik saol aydınlattığın için :)

• Bence sen kibirlenmeye başladın, doğaldır. Neyse sizler herşeyin en iyisini kendinizin bildiğini düşünen tipler oluyorsunuz genelde bir kez daha anlamaya çalıştığım bir insandan tecrübe etmiş oldum yine yanılmadım. Zaten yazdıklarınla kendinle çeliştiğinin farkında bile değilsin ya, daha fazla yazmayacağım. Nasıl inanmıyorsanız öyle yaşayın.

• Yazmayım diyorum, ithamda bulunup çekiyorsun. Ne dediğinde belli değil. Neyin kibiri olacak? Ben herkes eşit haklarla özgürce yaşasın diyorum. Sen ama ön yargılarınla ve cehaletinle her şeyi biliyorsun zaten.. Nasıl söylüyorlarsa öyle devam et sen..

• Dindar Erkek ama her müslümanım diyen değil Gerçekten dindar erkekden bahsedıyorsak en hayırlısı o dur Emanetine sahip çıkmayı bilen emanetıne saygı duyan eşinden başkasına düşlerinde bile yer vermeyen adam en hayırlısıdır

1|1
    0|0
  • Türkün dindar erkek candır ama kürdün dindarına güvenmem. Zİra, bir sürü dindar olupda, pkkayı destekleyen kürt olduğunu bir zat kürtlerin ağzından duydum ve gözlerimlede gördüm.

1|1
    0|0
  • İnançsızım, kabul etmeyenin keyfi bilir.

2|2
    0|0
  • Alnı sevdeyi görecek Allah korkusu olacak yoksa ondan bir yol olmaz

0|0
    0|0
  • napıcaksın duruma göre inancınımı değiştiriceksin? çoğunluk ateist severse ne gibi bir hal alıcaksın veya dindar severlerse Hatm mi indirip Hafız mı olacaksın

0|0
    0|0
    • Senin gibi 1 tane moron çıkar diye açıklama yaptım soruda ama okumayı bile becerememişsin anlaşılan

• konu din olamasa senin gibi düşük iq ile mücadele etmeye çalışmazdım. sadece merak demişsi ama olaya bakılırsa %25 li rakamlarla konuşuyorsun. yani sonuçu merakdan çok önemsemişsin. anlıcan kardeşim kendini ele vermen uzun sürmedi. ayrıca analiz ve genelleme belli oranda yapılır yani anlatsamda anlamazsın. Bu arada büzülmeyecek kadar sertim. Sorun hoşuma gitmedi bilmeni isterim. hadi eyvallah..

• Merak ettiğim şey sonucun kendisiydi zaten, o yüzden günün sorusu seçilsin istedim. Anlamayacak birşey yok eyvallah

• B-D den zıkkım olmaz..

0|1
    0|0
  • Dindar erkek her zaman doğru tercihtir

1|0
    0|0
  • Ayrım yok :)

0|0
    0|0
  • Buna gore sevgili secmek garip.

Agnostigim. Pek cok sevgilim oldu. Hic aramizda din konusmadik. Sacma yani. Onlar muslumandi. Ama icerdik de sevisirdik de.

Burada dindar erkek istiyorum diyen kizlarin cogu kapalidir.

Dindar kadin istiyorum diyen erkekler de gunde 5 vakit namaz kilan, agzindan dini dusurmeyen erkeklerdir.

0|0
    0|0
  • Dindar erkek.

1|0
    0|0
  • Allahsiz kitapsiz mumkunse sosyalist

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin önce adam olacak sonra inançlarına bakacaksın

1|1
    0|0
  • insan gibi erkek insan gibi kadın... sıçmışım inanmasına ınanmamasına önce insan olacak haco

1|0
    0|0
  • Sitede onca yiyişen sevişen dinden imandan haberi olmayan kız var o kadar kız içinde dindar isteyen de çokmuş şaşırdım 😳

0|0
    0|0
  • dindar..

0|1
    0|0
  • dindar diyen kızlara cevap: dindar olan kızlar bile kafirlerle sevgili olup evleniyo

1|0
    0|0
  • dindarlar yine %65 le tek başlarına iktidar olmuş... velkamtu törki..

0|0
    0|0
  • Buradan anlasilacagi uzere kadinlar ateistlige daha yatkin. Let's burn those withcy bitches for the sake of the God.

0|0
    0|0
  • Kadınında erkeginde inançlısı, çocuklarımızı iyi yetiştirebilmemiz için en önemlisi, boyun borcu evlat

0|0
    0|0
  • kafir kızlar çohoş

0|1
    0|0
  • Elhamdurillah ateist olan bir gaci istiyorum. Insallah allahim bana bunu lutfeder.

1|0
    0|0
    • Napcan ateisti müslüman mı etcen? :)

• Din ile uyutulmuşuz, ahlaksızlığı tövbe edip aşabileceğimiz minik bir kasis sanmışız.

Bırakın bu dindarlık dinsizlik tartışmalarını... Dinin olmadığı bir dünyayı objektif olarak hayal edin bakalım ne görüyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Zina, sapkınlık, aile hayatı olmayan toplumlar, vahşilik vb

• Benim hayal dünyamdakiler... Hayallerden bahsedip benim masallar anlatacağımı düşünecek yaşı geçmişsin sanırım. Yine de sana uyku oncesi sütünü içip yatarken göz kapaklarının kapanmasını sağlayacak bir hikaye başlığı veriyim madem ki.

Şu anda dünya üzerinde senin dediğin "Zina, sapkınlık, aile hayatı olmayan toplumlar, vahşilik vb" şekilde yaşayan toplumlar varmı?

• Var evet yok mu?

• Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...