Otobüste filan tacize uğramayan kaldı mı büyük şehirlerde?

toplu taşımalarda taciz vakaları.. bugüne kadar en az 20 kere tacize uğramışmdır. artk paranayok durumundaym..

Güncellemeler:
istanbullular?
ya arkadaşlar bagır çağır demek kolay ama rezil olma duygusu yani korkusu o an ağır basar hep

0|1
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• benim de başıma gelmişti metrobüste.
    ya ne deenilebilir ki.
    bazı kadınlar var sana sürtünmeye çalışıyor felan. bazı erkekler de bunları görüp başkalarına yapıyor.
    iğrençlik iğrençliği kovalıyor işte.
    her zaman sesini çıkartıcaksın başka çaresi yok.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hic basima gelmedi.
    O durumda olaya tepki gösteriyor musun? Hani çevrendekiler falan destek oluyor mu?

1|0
    0|0
    • ya rezil olma duygusyla bir de şimdi sesini çıkarınca üste çıkacak filan diye çıkaramıyorsn sesin. biliyorm çok yanlış ama o anki duyguyla en fazla ordan uzaklaşmaya çalşabiliyorsn

• Anlıyorum ama suçlu olan sen degilsin o. utanacak olanda sen degilsin.
      Yani ne derse desin isterse inkar etsin.
      Senin tepkini goren insanlar destek olacaktir. Hatta sikayetci ol.
      Tepki vermezsen öz guvenini kaybedersin bunu kendine yapma.

Erkekler Ne Diyor 38

• İşte senin rezil olma korkun öyle sapıklara güç veriyor. Hem taciz ediliyorsun hemde buna tepki gösterince rezil mi olacaksın...
    Sessiz kalmayın böyle şeylere.

3|0
    0|0
  • Nasıl musade ediyorsun hepsinde de rahatsız mı oldun gerçekten bugüne kadar hiç oyle bişe yapmayı heves etmedim etmemde aksıne yol veririm

1|0
    0|0
    • Musade derken bagirp cagiramadm sadece uzaklastm. Tabi ki her erkek oyledir toplu tasimalarda diye bise yok farkndaym

• erkek halimle bana bile denk geldi

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında karşı cinse arkadan temas etmek isteyen onlara elleriyle veyahut cinsel organlarıyla sürtünme yoluyla temas kurmak isteyenler psikolojik bir hastadır. Araştırılmış ve tedavisi yok. Adam görünce dokunmak istiyor. Ama neye? Monta mi pantolona mi? Nesi haz verici anlamak ne mümkün?

0|0
    0|0
  • cidden zor iistanbul gibi yerde

1|0
    0|0
  • Ya kardeşim madem böyle bir durumdan muzdaripsiniz olay anında bagirsaniza niye sus pus oturuyorsunuz bu olayiniza da uyuz oluyorum yeminle. Ben o kadar toplu tasimada yolculuk ediyorum ama ne hikmetse çıkmıyor taciz vakası falan hanı olsa da şöyle ibreti alem için ağız burun kirsam diye bekliyorum ama yok çıkmıyor.

0|0
    0|0
    • ya işte konuşmak kolay. başkasına yorum yapınca öyle diyorsn ama yaşaynca rezil olma ne bileym tacize ugramış ola herkesn gözünde bu duygularla bişey yapamıyorsn.

• Niye rezil olayım? Ben ki otobüs sıkıs tıkıs olunca şoförü fircaliyorum taciz olayindanmi geri atacağım? Varsın olsun hadi rezil olayım umrumdami? Durakta indigim zaman kim nerde bulabilir bidaha beni? ya da ne fark eder?

• Otobuse ne zaman binsem akraba oluyoruz zaten anasini satiyim 😃

1|0
    0|0
  • Bkz:İğne batırmak

1|0
    0|0
    • nasıl?

• Annem anlatırdı İstanbul otübüslerinde bütün hatun kişiler yanında iğne bulundururmuş adam fortlamaya başladımı iğneyi batırırlarmış.
      Pıt pıt abi batırıver abi iğneyi.

• aslında iyi fikir :D

• Bikerem arkadaşa beni taciz et ilerde anılarımda taciz edildim diye anlatırım demiştim etmişti sayılırmı:/

0|0
    0|0
  • Kaldıı

0|0
    0|0
  • İstanbul ve eğitimi düşük yerlerde rastlanılan bir olay..

1|0
    0|0
  • Vardir daha

0|0
    0|0
  • Cok kotu bir durum olabildigince dikkat ettigim hususdur genellikle yan dururum. Arkami dönsem göt deyiyo isyan oluyo diğer türlü hiç olmuyo en iyisi yan durmak

0|0
    0|0
    • ya öyle istemeden dokunmaları anlarsn o başka bişey sonucta kalabalk oluyor. ama ben ciddi ciddi taciz edenlerden bahsediyorm

• Sizden uzak Allaha yakın olsunlar

• Kisisel aracim var cok dukur

0|0
    0|0
  • Sesini çıkarsaydın olmazdı

0|0
    0|0
  • evettt

0|0
    0|0
  • metrobüste iç içe lego gibi geçiyor insanlar sen yanlış anlıyor olmayasın :D taciz edilip tepki göstermemekte büyük bir hata ayrıca

0|0
    0|0
    • neyi yanlış anlıyorm sıkışıklık arasnda popo avuclamalarını mı?

• İzin verme sende

0|0
    0|0
  • Kızlar bile yapınca artık ben dicek bişey bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde sivil polis olur oralarda. sessiz kalmayın

0|0
    0|0
  • Biz erkek halimizle ugruyorsak sizi dusunemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben ugramadim daha

0|0
    0|0
  • Bazılarının hoşuna gidiyor taciz fantazisi felan

0|0
    0|0
  • nasıl yaniii

0|0
    0|0
  • Beni bile elliyorlar normal yani

0|0
    0|0
  • Ulan ben erkek halimle ugruyorum normaldir

0|0
    0|0
    • işte kesin sen de istanbuldasn. evt burası fena ama cidden artk katlanılmaz bişey yolculk

• Yok adanadayim canım buraların fortculari erkek kadın dinlemez avuclar

• 20 dafa ya ne dmekbu hep ayakta gittin ise demek

0|0
    0|0
    • ben çok dışarılarda olan bir insan bile deglm daha düşün. hep ayakta gitmekle ilgisi yok. gelip yanına oturunca yapabiliyorlar yanında ayakta duruyorlarsa yapıyorlar. ve tabi ki bu şehirde oturarak gidenlern sayı ayaktakıların %5i kadar bile degldir

• walalh diyom oturarak nasıl oluyor ki

• Ben 10 senedir toplu tasimaya binmiuom

• Beni bile yokladılar mk bu nasıl bir yokluktur :D

0|0
    0|0
  • Burası metrobüs bir ölür bin diriliriz!

0|0
    0|0
  • tacize uğradın da o anda ne yaptığın önemli

0|0
    0|0
    • en fazla uzaklaşabildm. öyle bagırp çagırmak zor geliyor bana o an

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• her an yine olacakmış paniği korkusu ile yaşanmıyor cidden.

0|0
    0|0
  • Beeeennnn çünkü küçük baş hayvanların daha çok bulunduğu

0|0
    0|0
  • Sesini çıkartırsan uğramazsın.

0|0
    0|0
  • İyiki otobus kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben hiç uğramadım fiziksel tacize

0|0
    0|0
  • Yoktur galiba.

0|0
    0|0
  • ben mesela. çünkü otobüse binmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben yaşamadım şahsen karşılaşmadım da öyle bir durumda sinirlenirdim ama

0|0
    0|0
  • Özellikle kalabalıksa...

0|0
    0|0
  • Valla buldugun en köşe yere geç bende uğradım ama otobüste değil binada :(

0|0
    0|0
  • bir defa metroda başıma geldi. gitar vardı sırtımda. gitarı kafasına öyle bir indirdim ki bayıldı salak. ama sağlammış gitarım verdiğim para helal olsun :)

0|0
    0|0
    • sonra olay çıkmadı mı

• alla alla türk erkekleri diye genelleyip hepsinn tacizci olmasını mı bekliyorsn yani :) o tacizcilerden daha fazla adam gibi adamlar da vardır elbet türk erkekleri arasnda. bence taciz gibi işler hep egitimzsiz insanların işidir.

• Türkiye de yaşıyorum, etnik kökeni dikkate mi almalıydım? Türk-Kürt-Çerkez-Laz... Ayrıca taciz ve pedofili de ilk 10 dayız.. ne yazık ki.. üstelik büyük çoğunluğu da eğitimli kişiler.. Zaten undp insanı gelişme endekslerine göz atarsan, biz ige'de yerlerdeyiz, üstelik "o ülke de bizden iyi değildir canım hadi!" diyeceğimiz ülkeler bizden üstte..

• Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...