Tarkana benzemiyor diye talibi red eden kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Esra Erol'la programında gelin adayı Nevruz Hanım'ın kendisine gelen damat adayına yaklaşımı stüdyoda sert tepki ile karşılandı. Damat adayının çok konuştuğunu ve Tarkan'a benzemediğini ifade ederek cevabının 'hayır' olduğunu söyleyen gelin adayı bir an önce stüdyoyu terk etmek istedi ama araya Esra Erol girdi.

Bu kadın hakkında ne düşünüyorsunuz :) :)

#pilavüstü :) :)

0|1
14|16

En İyi Kız Görüşü

• olay onun tarkana benzememesi değil ki, o yantı verme sebebi adamın tarkana benziyorum demesinden dolayı idi. bu kadın gayet net ve kimse ile polemiğe girmeyi de istemeyen birisi. dik duruşlu. neden batıyor insanlara ki :)

0|1
    0|0
    • Komik geldi diyaloglar izlemedim programı

• https://www.youtube.com/watch?v=gV7RqLKlN2E

bak burda başka videoları da var istersen izle.
      iyi geceler bu arada

• teşekkür ederim iyi geceler dilerim

En İyi Erkek Görüşü

• görende sanacak adriana lima.. :D :D lan arkadaş böyle kızlara oldum olası ayar oluyorum.. bunların alayının üstüne benzin döküp ateşe vericen..

0|1
    0|0
    • dünya kurtulur allah razı olsun senden :D D:

• ya yok bende tarkana benzemiyor diye reddetti deyince şuna bir bakayım heralde dedim at gibi bişeydir, giripte bunu görünce kan beynime sıçradı :D yok yani kendisi çok mu güzel bişeyde adamı beğenmiyor, insanlıktan çıkmış peynirgiller sülalesinden kaşar ya.. çekilsin gitsin şurdan gördükçe sinirim tepeme sıçrıyor :D

• ahahah haklısın bence popüler olma derdinde evlili, k programlarında böyle çatlaklar dolu fazlasıyla :D :D

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...