Bir ilişkide kadın erkekten daha büyükse bu ilişki yürür mü?

Yaşım 32 onun 24 .. aramızda 8 yaş farkı var.. yaşımı göstermiyorum görenler en fazla 24-25 diyolar yapım öyle zayıf ufak tefek bişeyım.. ama ne kadar genç görünsemde bir gerçek var ortada... aylarca ikna etmeye çalişiyor ne kadar yaş önemli değil dese de ben utaniyorum.. hoş biri ama ben sorun ediyorum :( olmaz diyorum ne olur beni bırakma diye yalvariyor.. ben ne yapacağımı şaşırdım. aşık değilim o ise hem beni seviyor hem aşık ama bence yürümez gibi ya sizce?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• eger sen sevmiyorsan bosyere umit verme cocuga

yol yakinken kestirip at bir bahane bul

ama sende seviyorsan birsey diyemem

1|0
    0|0
    • red ediyorum bırakmiyor ne desem dinlemiyor eğer yaşıt olsaydı severdim ama bu şekilde sevemiyorum.. çok etkili bir bahane lazım

• eig icin cok tsk ederim

cok naziksiniz :D

• ne demek rica ederim)))

En İyi Kız Görüşü

• Bu iş yaş

1|0
    0|0
    • biraz daha açsanız

• Eig için teşekkürler 😊

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ortada ask yoksa hem kendine hem ona eziyet etme. bir sekilde bitir...

1|0
    0|0
    • hoşlaniyorum ama kendimi frenliyorum aşık olmamak için

• Bu ilişki yürümez diyosan ve bunu kafanda netleştirdiysen bence uzatmak anlamsız o ilişkiyi...

• Ben 37 eşim 38 yaşında birde ben çok küçük gösteriyorum en yaşlı diyen 28 dedi, evet ne yazıkki sorun oluyor bundan 10 ya da 20 sene sonrasını düşün ben kadin ayni yaşta bile olmamalı en az 4 yaş küçük olmali.

1|0
    0|0
    • evet öyle ama burda tam tersine ben ondan daha büyügüm ama ondan daha genç gösteriyorum hem çocuksuyum o büyük gösteriyor.. ama yinede sorun ediyorum

• Et zaten 2 çocuk dogurunca daha küçük göstermezsin merak etme :) gencecik adamı sonra nasıl memnun edicen zor, bul kendine olgun bir adam

• benim yaşlarımda erkek adaylar da var ama ben onların yanında komik duruyorum ne yalan söylim)) mesela benimle yaşıt ama yapımdan dolayı sanki aramızda on sene fark var öyle görünüyor :)

• Yürü. olgun karılarla çok güzel sexs yapılır pehh :D

0|0
    0|0
    • bu yazdıgınla hiçbir ilgisi yok

• Yurur uyum onemli

0|0
    0|0
  • Yasin onemi yokta sevmiyosan yurumez haci

0|0
    0|0
    • sevebilirim ama karar veremiyorum sanki fazla gibi hem utaniyorum

• Seni sevdigini soyluyorsun. israr ediyo diyorsun. bukadar seye ragnen hala sevmemissin ve sevebilirim diyorsun. sevseydin simdiye kadar severdin. belki bir heves ilk basta ama sonrasi yurumez bence

• Bende olsam utanırım

1|0
    0|0
    • dimi? 8 sene az değil

• evet oldukça fazla fikir çatışmaları kaçınılmaz olur

Kızlar Ne Diyor 3

• Dert etme böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • Kadının erkekten büyük oluşu hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan problem olabilir..

1|0
    0|0
  • Olabilir aslinda ama onun yasi kucuk ya size hissettikleri bir hevesten ibaretse siz daha cok yikilirsiniz. hani yaslar 30 38 olsa akli basina gelmis olur. ama 24 yas dusundurucu. kucuk de degil tabi ama eger bir yola cikarsaniz bu iliskiyi herkese karsi savunabilecek olgunluga sahip mi?

1|0
    0|0
    • olgun evet savunabilecek mi derken işi ona bırakırsam gidip dağları yıkacak diye korkuyorum bazen)) ne desem beni dinlemiyor bırakmiyor.. aklım karişik ne yapacagımı bilemiyorum red ediyorum bırakmiyor

Yükleniyor...