Sizce bu dünyanın değişmez gerçekleri nelerdir?

Mesela, "Hayır, sandığın gibi değil!" cümlesinde olay, aslında tam olarak sandığınız gibidir.

2|1
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• -"Dış güzelliğe önem verilmemeli" diyenlerin hepsi çirkindir..
    -Kadınlar "sadece dürüstlük, sevgi, ve huzur" aradıklarını söylerler, ama hepsinin aradığı şey önce tip, sonra para, en son da bunlardır..
    -"İmkan olsaydı okurdum" diyen kişiler imkan olsaydı da okumazdı..
    -"Su içsem yarıyor" diyen 100 kiloluk kişiler, o sudan önce mutlaka yarım tepsi börek yemişlerdir..
    -Çamaşırları makineye atmak 1 dakika, asmak ise 5 dakikadır.. Kadınlar buna rağmen bu işi çok abartır.. Yıllar sonra teknoloji gelişip çamaşırlar 30 saniyede yıkanıp kuruduğunda da kadınlar aynı şekilde çamaşır yıkamayı abartacaklardır..
    -Alkol kullanan herkes "ben adam gibi içerim" "ben sarhoş olmam" "nerede duracağımı bilirim" derler.. Peki herkes böyleyse o sapıtanlar ve ortalığa kusanlar kim?
    -Memurların maaşı 10.000 TL bile olsa "memuruz garibanız" ayaklarına devam ederler.. Kendini acındırmak memurluğun temel kuralıdır..
    -Dolandırıcılar daima en masum görünen kişilerdir.. Arkasından "hiç de öyle birine benzemiyordu oysa" denir daima..
    -Sanal ortamların çoğunda insanlar "netten kimseyi aramıyorum" "netten bulacak kadar düşmedim" derler, ama % 90'ı aramaktadır..
    İşte dünyanın değişmez gerçekleri.

2|0
    0|0
    • İkinci maddedeki "hepsi" genellemesine katılmıyor olsam da, doğru söze ne hacet.. EİG'i hakettiğinizi düşünüyorum.

• Teşekkür ederim.. :)

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğin kadar sevilmezsin

1|0
    0|0
    • Çok güzelsin bu arada, söyleyeyim de içimde kalmasın. Kaçtır aklımdan geçiyor. :)

• Teşekkür ederim güzel bakmışsın güzel görmüşsün ☺

• bende gözlerin güzelmiş diyecektim... sonra baktım editör, master uber,,, doktora... bütün rütbeleri var... sonra beni siteden atar diye korktum ve yinede yazdım Janjazım... sitenin orgenerali gibisin maşallah... :))

Erkekler Ne Diyor 25

• Br cümlede ' ama ' varsa bir önceki cümlenin hiçbir anlamı yoktur.

1|0
    0|0
  • Her zaman 3. bir seçenek vardır. O da ateşe atlamak.

1|0
    0|0
  • Ön yargı.

1|0
    0|0
  • Kötülük her zaman olacak

1|0
    0|0
  • herkes para sıvsa ben dotsuz olardım

1|0
    0|0
  • gözlerinin her gördüğü , kulaklarının her duyduğu ve her düşündüğün gerçeğinden farklı olabilir... zira hayat hepsini adrak edebileceğimiz kadar küçük te değil... kolay da...

1|0
    0|0
  • ön yargılar

1|0
    0|0
  • Bazende hiç sandıgın gibi olmuyor hakikaten:/

1|0
    0|0
    • Evet. ".. sanmıştım." kelimesi de en büyük hayal kırıklıklarımızdan geriye kalır bazen. :)

• Rakılı geceler. :)

• Bilmukabele:)

• Adalet yok

1|0
    0|0
  • Dünya düzdür , Adaleti yoktur 😄

1|0
    0|0
  • insanlardaki para sevgisi

1|0
    0|0
  • Kim olursan ol o pamuğu tıkarlar aga...
    Bak bu sağlam gerçektir.

1|0
    0|0
  • monotonluk, yalanlara inanmak, içinden geçenleri yapamamak, özgür olduğuna inandırılmak, hep bir muhtaçlık, faydasızlık vs vs vs. bu nasıl soru ya böyle bitirdin beni 😌

2|0
    0|0
  • para

1|0
    0|0
  • paranın makamın gücü

1|0
    0|0
  • Hepimiz aynı b okun mavisiyiz.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi doğası gerekeni yapar bu böyledir, değişmez

1|0
    0|0
  • En büyük Galatasaray ;)

1|0
    0|0
  • tabi ki de fizik kanunları her zaman aynı girdiler aynı çıktıyı veriyor hiç istisnası yok :D

1|0
    0|0
  • Doğmak, büyümek, öğrenmek, inanmak, sevmek, kıskanmak, ağlamak, gülmek, ölmek.

1|0
    0|0
  • Hepimizin sonunun toprak olacagı

1|0
    0|0
  • Ölecek olmamız

1|0
    0|0
  • Elinde iPhone telefonları ile kapitalizm karşıtları

1|0
    0|0
  • tek bir gerçek var o da ölüm

1|0
    0|0
  • Ne kadar donersen don g. ötun hep arkadadir😆

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• En büyük BEŞİKTAŞ

1|0
    0|0
  • Hayır her zaman öyle değil. Bazen İnsanlar çyle sinirlenirler ki, hiç bir şey gördükleri gibi olmamasına rağmen, karşı tarafın açıklamasını dinlemeyi tenezzül etmezler.

1|0
    0|0
  • Değişmez gerçek 'yalan'

1|0
    0|0
  • Dünya genelinde nasıl bilmiyorum ama Türkiye de 'erkeklerin yere tükürmesi '

1|0
    0|0
  • İnsanların hepsi iyi değil.

1|0
    0|0
  • Olenle olunmuyor.

1|0
    0|0
  • Son pişmanlığın fayda etmemesi

1|0
    0|0
  • insanın en büyük düşmanı kendidir.

1|0
    0|0
  • Çok istiyorsan bir şeyi, olmuyor.

1|0
    0|0
  • ten uyumuyu yoksa cinsellik %50 nin altındadır diyorum

1|0
    0|0
  • ayrımcılık, stress, güç

1|0
    0|0
  • küçükken masal okurken çizgifilmleri izlerken hayatta da öyle olur sanırdık... ama hayatta mucize masal olmaz.

1|0
    0|0
  • Dünyadaki kötü olayların hepsinin başı "PARA"

1|0
    0|0
Yükleniyor...