Yardim edermisiniz :( ?

11 yasindaki Oglum daha cok kucuk ve acik seyler izliyor , merak edip bakmis olabilir fakat ona bunun gercekle alakasi yok diye nasil soylemem lazim? Cok dusundum, bir psikologa basvursam mi diye.. Sok edici sahnelerde olabilir ve bunun dogal oldugunu sanmasini istemiyorum ben. Babasinin ona anlatmasi lazim ama esim oyle bir insan degil, bugune kadar herseyi ben ogrettim ona..

Ne yapmam lazim? Sizce onu karsima alip anlatsam mi? Kotu bsy yapmak istemiyorum lutfen :(

Daha izlemesinide istemiyorum aslinda ama var sayalim ki herseye ragmen izliyor en azindan bunlarin gercek disi oldugunu bilmesini istiyorum.. Yardim edin lutfen

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Abla Merhaba kesinlikle dikkatli olmalısın bu konuda ve kesinlikle Prof bir yardım al çünkü çok tehlikeli bir yaş sen kötü birsey söylersin ve bu bit travma yaratabilir ya da onu inciti şeyler söyleyip sogutavilirsin her ihtimal de tehlikeli kesinlikle üstüne gitme ve Prof bir yardım al ne yapman gerektiği konusunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle bir psikoloğa ya da fikri verebilecek eğitimde birine danış abla erken ergenlik olabilir be nasıl davranılması gerektiğini danışman lazım

0|0
    0|0
    • Peki tesekkurler daniscam galiba

• normal

0|0
    0|0
  • Anlat izlemesinden iyidir

0|0
    0|0
  • Akışına bırak abla gumburdesin cocuk

0|0
    0|0