Şimdiki cumhurbaskanımızın Atatürk olmasını isteyen kaç kişi var?

Neredesin be atam? Şu fotograflara bakın dikkatlice. İşte Türkiye'nin gelecegi bu adamlar olmalıydı, şimdikiler değil. Hanımefendiler, beyefendiler, hepsi ne kadar şık ve modern. Çağdaş, medeni. Hepsi de kültürü yüksek insanlar. Kimse üzerine koltuk kılıfı geçirip de katılmamıs düğüne. Atatürk'ten İnönü'ye. Kazım Özalp'tan, Ali Fethi Okyar'a herkes orada.

Bir de ülkenin şimdiki haline bak. Arabistan'a iran'a dönüstük anasınısatm. Gerek giyinis olarak, gerek bakıs açısı olarak. Kapattıgın tekke ve zaviyeri yeniden yapıyorlar. Prim vermedigin hacı hocalar şimdi prim yapıyor. Ne şartlarda kurdugun bu ülkenin, şu an içine ettiler. Ülkeyi böldüler. Arkandan ayyas dediler. Ve o ayyas diyen adamları basımıza getirdik. Yazıklar olsun bize. Sana hakaret ettiler. Tepki verdigimiz için adımız teröriste, solcuya, kemaliste, ateiste çıktı. Çok güçlendiler atam, azınlık kaldık. Tıpkı senin ve silah arkadaslarınla azınlık kaldıgın gibi. Ama senin de dedigin gibi ; Geldikleri Gibi Gidecekler.

Şimdiki cumhurbaskanımızın Atatürk olmasını isteyen kaç kişi var?

Güncellemeler:
Ağlamıyorum arkadaslar. Gözüme medeniyet kaçtı.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben varım

0|1
    0|0
  • Buram buram avrupa ozentiligi kokan fotolar bunlar. Hayir simdikiler cok skmde oldugundan degil de.. ortada özgün bir tarz yok.

0|0
    0|0
    • Böyle yorumları gizliden yapmak da moda oldu. Döt yemiyor dimi gizliden çıkmaya?

• Buyur birader :)

• Gizlenme sana özel bir durum değil ben sitede hep gizli takılıyorum. Neden yemesin yani beni mi dovucen?

• istemez anam kalsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...