Gs fb bjk ; ingiltere nin west ham United la maç yapsa bu takımlardan hangisi yenebilir sizce ingiliz devini?

3 gün önce izlemissinizdir Liverpool westham maçını adamlar çok seri oynuyorlar ve hava topların çok iyiler west ham Premier ligde 6 sırada

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Beşiktaşlıyım beşiktaş ingiliz ekipleri barcelona gibi oynuyor çok hızlı ama savunması ve sağ kanadıını zayıf buluyorum hepsine yenilebilir bu takımları izlemedim ama beşiktaşın ortasahası türkiye ye göre şu anda çok üstün teknik kondisyon ve hız olarak hücumda ise eksik çok yetenkli bir oyuncusu var Maria Gomez ben diğer takımlarımızının hepsini kendi takımım gibi destekliyorum Avrupa da gerek Galatasaray gerek fenerbahçe yi bu sene çok izlemedim sadece istatistiklere analizleri inceledim iki takımda beşiktaş tan çok zayıf özellikle orta sahaları belirgin şekilde yetersiz normalde bu benim kişsel görüşüm katılan olur katılmayan olur buna geçen hafta fenerbahçe ni istastiklerine bakarak yorumladım fenerbahççe faul yaparak taktik-stratejik hamle yapıyor böylelikle olduğundan daha güçlü takım gözüküyor ama beşiktaş belirgin şekilde üstün orta saha olarak hiç biri yenemez düye düşünüyorum ayrıca en yakın takım beşiktaşın en az iki tane hızlı savunma oyuncusu bir kanat ve bir kaliteli hızlı Etoo gibi oyuncusu olursa o zaman yenebilir hatta barcelona bayern gibi takım seviyelerine gelmş olur çünkü çok pozisyona giriyor zaten daha fazla pozisyon iyi golcülerle çok gol demek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Beşiktaş'lı olarak söylüyorum Beşiktaş as kadrosuyla o takımı ziker atar

0|0
    0|0
    • Emin misin aga Liverpool westham maçını izledindin dimi 3 gün önce ntc sporda çok seri oynuyorlar hava topların çok iyiler defans tan bir şut la ceza şahsına top gönderiyor adamlar ya

• Sende haklisin😊

• Beşiktaş lizbon u 1 0 yeniyor du tolga yüzünden 3 1 oldu geri biliosn dur lizbon saglam takım olduğu halde yeniçektik kaleci mal olmasa 😁l

• Belli olmaz.

0|0
    0|0
  • yani 10 yıl oynasalar o ligde liverpool manchester arsenal chelse m. city tothenham west ham leicestern newcastle everton aston villa bunlar köklü kluptür bizimkileri 10 yılda 30 maç yapsalar 18 20 kkez yenerler

0|0
    0|0
    • Aston Will kumede Şu an o bile zorlar mi diosn cunki maçlarına bakiorm bazen çok seri oynuyorlar gerçekten alman takımları da çok seri oynuyor futbola zevk getiriyor resmen hava toplamından çok iyiler

• ben beşiktaşın alt yapısında oynarken watford gelmişti kondisyonları bizden iyi birde maçta biz gibi konuşmuyolar birbirleriyle

• Premier Lig çok kaliteli takımlar la dolu walla doğrusu 7 8 takım Prof

• hiçbiri

0|0
    0|0
  • Bir Southampton hayranı olarak söylüyorum adamlar bizim takımları çiğ çiğ yer. :)

0|0
    0|0
    • İngiliz in hangi takımlarını yenemeyiz soylermsn?

• Kards bişe sorcm lig tv düşünüyorum lig tv de ingiliz liginin veya alman İtalyan ların maçlarını izleyebilirmiyim? Kanallar veririmi canlı olarak

• Lig tv brezilya liginide satın aldı yanlış hatırlamıyorsam. Dediklerini izleyebilirsin ama Almanya ligini eurosports veriyor tabi digitürkte eurosportsta var fransa ve portekiz ligini tivibu veriyor.

• Bir Galatasaray li olarak soyliyim ligde Beşiktaş dan baska duzgun top oynayan yok

0|0
    0|0
  • Hicbiri deviremez. Fener daha amedsporu yenemiyor

0|0
    0|0
    • Liverpool west ham maçını izledindimi çok iyi oynadılar zevk de veriyor futbol u adamların 😁

• Saha çok kötüydü amed spor u çiğ çiğ yer di istese

Yükleniyor...