Birayı genelde ameleler mi içer?

Biraya hep amele içkisi dendiğini duyduğum için sordum

1|1
14|48

En İyi Erkek Görüşü

• o halde en büyük amele benim

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O zaman ben ameleyim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Onu diyen gitsin viski içsin. Motor yağı

Biranın kafasını sevmem. Birçok markanın tadı da kötüdür ama içlerinde kaliteli olanları var.

0|0
    0|0
  • Yok Ucuz Olduğu İçin Amele Deniyo Bence Değil Zevk Meselesi Ben Rakı İçerim Alkolde Baska İçmem Alkol Yüksel Olduğu İçin Kısa Bir Sürede Olsa Buğulu Bir Camın Ardından Bakmak İçin.

0|0
    0|0
  • Bomonti

0|0
    0|0
  • Özenti tayfasının ezik bir sözü

0|0
    0|0
  • İcki icenlerin hepsi amele.

2|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • yok la ben su niyetine içiyordum asdsa

0|1
    0|0
  • Amele derken yanlış anlamışsın 😀 hacmi çok alkol oranı düşük diye öyle denir 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Aymen

0|0
    0|0
  • biranın ameleliği sürekli tuvalet işeme ihtiyacı olmasından şantiye amelesinin sevdiğinden değil amele kavurma yer gazoz içer , kültürsüz bilgisiz cahiller...

0|0
    0|0
  • Almanyanın milli içkisi, adamlar hiçte ameleye benzemiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Saçma :) bira nin tadi farklidir. Gun geliyor suya susadiğim gibi biraya susuyorum.

0|0
    0|0
  • alakası yok , ağız tadı kim neyi seviyorsa içer , ha ben bira içerken kalkıp biri amele derse o şişeyi tıkarım o vatandaşın nefes alma bölgelerine

0|0
    0|0
  • Çamur at izi kalsin var mı bira gibisi. Uzun uzun uygun fiyata icebiliyorsun. Gidip absent içsen muhabbet edemeden hastanede olursun. Bira alman ickisidir almanlar amelemi bir bak bakalim hepsi prof

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • Dogrudur ama haram oldugu icin almam ben

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • elit kesimde bir tüketiyor yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Ameleliği mi kaldı :D Bir bira 10 lira oldu nerdeyse

0|0
    0|0
  • Valla ben babamla bira gömüyorum ara ara ama amele de değil adam gayet. :D

0|0
    0|0
  • Ne alaka :D

0|0
    0|0
  • ucuzya

0|0
    0|0
  • amele içkisi denmesinin sebebi kafa yapmaması ve sürekli wc işetmesi yani alkol içmiyorsun sadece wc ye su taşıyorsun gibi bir şey amelelik böyle yapmış oluyorsun sanılanın aksine fiyatla alakası yok :D ne çok biliyonuz lan ahahaha

0|0
    0|0
  • ameleler ile ne alıp veremediğiniz var la ne güzel emekçi adamlar :)

0|0
    0|0
  • Aynen oyle

0|0
    0|0
  • Bira candır

0|0
    0|0
  • kafa yapması için çok fazla içmek gerekir ondan söylenir amele içkisi diye

0|0
    0|0
  • Yanlış fakat daha ucuz oldugundan soyleyen kisi oyle dusunuyor olabilir bar ortamı içkisidir bira

0|0
    0|0
  • Amele inşaatta zorlu şartlar altında çalışıp aldığı parayla eşinin ve çocuklarının geçimini sağlamaya çalışan gariban insandır. Biranın tanesi 6-7 tl. O adamlar alkol içmezler. Alkolün kültürünü öğrenmeni isterim uzun uzun anlatamam

0|0
    0|0
  • işçiler , öğrenciler , alt gelir gurubu içer. tarihini okursan zaten aydınlanırsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 13

• Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Film izlerken güzel oluyor, bunun dışında çok içtiğim birsey değildir. İnsan seviyorsa içer "amelelik" ile bir ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • O halde ben bir ameleyim 😁😄

0|0
    0|0
  • Asla icmem bira ne be igrebc bir tad amele ickisi zaten daha guzelleri varken sarap icer meyve sarabi tekila icerim

0|0
    0|0
  • Ucuz çünkü ondandir

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum :D tadı güzel değil o başka tabi

0|0
    0|0
  • Oyle miymis?

0|0
    0|0
  • adam gıbı içki içmesini bilen bira içer... ayrıca en sevdıgım ıckıdır su nıyeteıne ıcebılırım

0|0
    0|0
  • Alakası yok aslında seven var sevmeyen var ama ergen bir topluluğun en çok tüketim aracı olduğundan öyle deniyor

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka. birayı severek içenler var

0|0
    0|0
  • Ee ne sosyete ickisi

0|0
    0|0
  • O zaman tum avrupa amele 😂

0|0
    0|0
  • İlgisi yok sohbete çakır keyif eşlik etsin diye grup ortamında tercih edilen ickilerden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...