Uyanık kankayı kafaya almalıyım ama nasıl?

Arkadaşlar kankam özgüvensiz, girisken olmadığını kendi hep söyler. Ama bazen ondan beklemediğim sekilde erkeklerle samimi davranış ve sözlerde bulunabiliyo yani bunu bahane etmiş kendine.
Yarın okulda grup olusturcaz ders için.2 erkek var onun cekingenliği yüzünden kavga ettiğim ki ikisinin bana ilgisini bariz kıskanıyodu onlara gidip niye benle konusmuyosunuz falan yapiyodu. İlk dönem yine grup olcaktık. Küs olan digeriyle haber yollamis dörtlü grup olalım diye ve kankam bilmem deyip beni soylemis ona soralım diye. Beni kenara cekip hayır asla olmayalım falan yaptı ben söyleyemem dedi ve bana söyletti. Hep aynı tablo ve ben top ağzı. Oysaki o yönlendiriyo. Yarın gruplar yapılcak ve yine yanıma gelcekler o kişiler yüksek ihtimal. Sizce napıyım? Aradan kacmam gerek onun beni yönlendirdiğini anlasınlar belki küs olanla bu bahaneyle barısırım.Çünkü benlik olay yok. Nolur kanka, sen söylersin falan diyo bana ama ona sorduklarında bilmem ki... deyip topu bana atıyo. Ne zaman o ikisi yanıma gelse beni cekip uzaklastırıyo ya da onlara laf atıp konusuyo. Ama dediğim gibi canı istediğinde kapasite üstü yılışık ve girisken olabiliyo.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumaya usendim sen yazarken sikilmadinmi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...