En yakin arkadas ve sogukluk?

7 yıldır dostum dedigim insan benden uzaklasti. soyle anlatayim bu sene universite kazandik, ben ankaraya o çanakkaleyi kazandı. Ayrıldık yani. Ama koskoca 7 yıl bunla sarsılmaz diye dusundum. Okul acildi ve 1 ay her gun konustuk. Sonra o ortam yaptikca bana mesaj atmaz oldu.10 gunde bir atiyordu ya da hep ben atiyordum. Konusmayi hep kisa kesiyordu. Hala da öyle en son ayın 4ünde konuştuk 1 hafta oldu yazmadı, bende bilerek atmadım acaba yazacak mı diye, cunku hep ben yaziyorum. Cok uzuluyorum arkadaslar, birlikte buyudugum insanin benim icin hayatimdaki en degerli arkadasimin ortam yapınca bana böylesine soğuk davranmasını hazmedemedim.7 yillik arkadasligi 5 aydir tanidigini insanlar icin harcamasini kabul edemiyorum. Ben napmis olabilirim sucum ne olabilir, ben her gun uzuluyorum ama o hic umursamiyor biliyorum en kotusude bu:(

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• araya mesafe girerse herşeyden tiksinirsin
    bunu sadece arkadaşlık anlamında algılama.

1|0
    0|0
    • Ama bu benim için geçerli olmadı. Ne kadar uzak olursa olsun aynı değerde. Karakter farkı demek ki

• hayatını yaşa ankarada :D

birde ankarada aşık ol
      cidden bana göre orda aşk başka :D

• Hahah o daha kısmet olmadı bunlardan onu dusunecek vakit olmadi😄😄 insallah olur😄

En İyi Kız Görüşü

• Vaayy bee... Simdi ne desem bos ya ne kadar karaktersiz ayip ya

1|0
    0|0
    • 1 haftadır ne arıyor ne soruyor. Köprüleri tamamen atmama az kaldı sabrım tükenmek üzere

• Kanki haketti ama :D

• Tabi haketti haketmeseydi o da hahah😄😄😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin durum harbi sıkıntıymış 😐 mesaj atma bencede o mesaj atana kadar. Eninde sonunda o sana mesaj atınca da ona kırgın olduğunu falan söyle..

1|0
    0|0
    • 7 yıl az değil, birlikte büyüdük baskası yapsa umursamam. Dediğin gibi yapıyorum ama 1 hafta geçti demek ki dostluk bitmiş

• Hadi gecen güzel olsun 😀

• Sagol seninde😄

• 8 yıllık arkadaşım ben İzmir o İstanbul' da geçen sene ygs muhabettinden 9 ay konuşmadık bir araya gelince hiç bir şey değişmemiş. Kardeş gibi sohbet ettik sen iyi bir arkadaşsın o bunun farkında o da sana değer veriyodur biraz öyle olucaktır merak etme.

1|0
    0|0
    • 9 ay mi vay be baya cokmus. Ben asiri deger veriyorum umarim yaniliyorumdur, pek umudum yok ama.

• Sen çok beklersin o mesajı :D

• Evet dogru bu bisey diyemiyorum😄😄

Kızlar Ne Diyor 4

• Sucun yok tatlim, bazilari icin gozden irak gonulden irak oluyor.
    Yapacak bir sey yok.

1|0
    0|0
    • Çok üzülüyorum. yanlış tanımışım demek ki. uykularim kaciyor

• Uzme kendini bos yere bir sure sonra artik arkadasliklara fazla anlam yuklememeye basliyorsun.
      Benim icin sahsen boyle oldu.

• Bende ayniyim takmam ama durum baya uzun suren bir dostluk olunca o kadar kolay unutamadim iste umarim duzelir

• Seni gerçekten çok iyi anlıyorum bundan 2 ay önce bende aynı şeyi yaşadım ve inat ettim mesaj atmadım eminim ben ondan daha çok üzüldüm 1 ay sonunda felan mesaj attı konuştuk hallettik şimdi yine eskisi gibiyiz ama tabi kırgınlıklar oluyo insanın içinde kalıyo bazı şeyler

0|0
    0|0
    • 1 koca ay da hatırlamış demek vay be.1 ay sonra yazsa 1 ay sonra cevap veririm herhalde.3 gun sonra dogumgunu ve ben tum bunlara ragmen surpriz yapip hediye yollamayi planliyorum. Tum bu olanlara ragmen. Dogru mu yapiyorum bilmiyorum baskasi olsa takmaz bile

• Evet her şey değişiyor konuşma şekline kadar. Benimde aklımdan geçmiyo ama canıma tak etti çünkü ben zorluyomuş gibi hissediyorum. Ilk defa yasadim bunu

• Eğer senden daha baskın bir karaktere sahipse ve konuşmak istiyorsan iyi düşün çünkü ben böyleyim diyip herşeyi pat pat söyler ve kalbini kırabilir o yüzden bence bişeylerin yani aranızdaki sorunun farkına varmasını beklemelisin

• Canım benim şehirler, ortamlar, olaylar insanı değiştirebilir. Sana olan sevgisinde eksilme yoktur fakat Şu an farklı bir ortamda yeni tanıdığı hatta tanımadığı insanlar ona daha farklı daha dikkat çekici geliyor. Emin ol arkadaşlığınız bitmeyecektir. Ki senin hiçbir suçun yok. Sende çevre edinmeye çalış. Başka arkadaşınız olmayacak diye birşey yok. Her insanın yeri ayrıdr. Onlar 5 aylık üniversite arkadaşları sen 7 yıllık dostusun. Çok fazla takma kafana

1|0
    0|0
    • Çok beğendim yorumunuzu. Umarım haklısınizdir. Takmayayim diyorum ama olmuyor iste. Ben arkadaslarimi el ustunde tutarim karsi taraftan olumsuz bir his alinca cok uzuluyorum. Yuzune de soyleyemiyorum deger verdigim icin duzelir insallah

• İnşallah düzelir. Benzerlerini bende yaşadım. Takmamak zor ama biraz bekle derim

• Boş ver yoluna bak sen de.

1|0
    0|0
Yükleniyor...