O uzaylıyı tekrar görme ihtimalim var mı?

daha yeni bir rüya gördüm. rüyamda kocaman bir şehrin üzerinde duruyordum. havada çok çok çok büyük bir savaş uçağı belli bir rotada dönüp dönüp bu şehre ateş ediyordu. bende elime silah alıp o uçağı yere indirdim. içinden aynı insan gibi uzaylılar çıkmaya başladı. bu uzaylıları mermiyle öldürürken şarjörün bitmesi sonucu dövüşerek öldürme yolunu seçtim :D tam onca uzaylı varken bir tane uzaylıya bakakaldım :D bu uzaylı bir kızdı. ve ben bu uzaylı kıza aşık oldum :D tüm uzaylıları öldürdükten sonra bu uzaylı kızı bir binaya götürüp esir aldım :D ona ben seni öldürmiycem ancak bir şartım var evleneceksin benimle dedim :D ağlaya ağlaya kabul etti :D daha sonra bununla bir odaya girdim kanepede sarılırken bu uzaylı kız ellerimden kurtulup kaçmayı başardı :/ halbuki sadece sarılıyordum ben :/ hemen ayağa kalkıp tüm şehri karış karış arayıp insanların herbirine sordum. ama o kızı bir türlü bulamadım. daha sonra rüyamdan uyandım. bir baktım ki bu gördüğüm rüyayı unutmamışım. o uzaylı kıza cidden aşık olmuşum. gülmeyin çok ciddiyim. onu bir daha rüyamda görebilmek için bile aha yanımda duran ısıtıcımı verip üşüyerek yatmaya razıyım :D sizce o kızı bir daha nasıl görebilirim? yardımm

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...