Herkes bir itiraf yazabiler mi. Yani işte bunlar hep can sıkıntısı 😂 yazmasanizda olur?

Ben küçükken yaani 2. sınıfta falan iz ya da 3 öyle bişey arkadaşıma okuldan Kalemlik hediye edilmişti ve onu bozmuştum. Şişşs bilerek mi yapmıştım acaba bak onu hiç hatırlamıyorum 😂

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Birincisi sınıfa giderken bakkaldan sakız alıp parasını vermemistim🙊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ergenlik donemımı yedi mahallenin ateşli ablası sıla. Nisan için suslenıyırlar ev dolu kız ben uyuyor numarası yapıyırm benım. oda sadece müsait aman mehmet uyanmasın dedi kızlar, annem uykusu derin sorun değil uyanmaz sabaha uyanır dedi. Yorgan altından bakıyorum odaya girdi kapı kilitlendi soyunmaya başladı kalbim fırlayacak nerdeyse sesi duyacak sıla. Neyse ilk kez tangayı orada gördüm siyah onu dantel. Sütyen takarken bir döndü 90 B memeler eridim aktım resmen o zamandan sonra hep meme sever oldum :) itiraf edıyorm baktm doymadım sılanın memelere

0|0
    0|0
  • kuzenimin oyun konsulu bilerek cizdim

0|0
    0|0
  • Bazen kizlarin yanindan gecerken kalabalik ortamlarda elimi bile bile onların kalcalarina degdiriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3. Sınıftayken kuzenimin teyzesi beni azarlamıştı ve ben onun son model telefonunu parçalara ayırmıştım 😵

0|0
    0|0
  • Itiraf ediyorum ben aşık değilim kandiriyorum😢

0|0
    0|0
Yükleniyor...