Gerçekten karakteri düzgün insanlar kalmadı mı artık rastlamak mı zor?

Her zaman insan karşısında güvene bileceği, efendi, sözüne sadık iyi insanlarla olmak ister. Böyle güvenilir insanlar kalmadı mı yoksa çok mu az sayıdalar? Tuhaf insanlarla karşıla karşılaşa şahsen benim kimseye güvenim kalmıyor ve kimseyle konuşmak içimden gelmiyor. Bu insanlığın kendine bir çeki düzen vermesi lazım!

2|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlığın kendisine çeki düzen vermesinden bahsetmişsin ama maalesef insanlık gittikçe daha da kötüye gidiyor. Elbette iyi insanlar var ve dünya döndüğü sürece her zamanda var olacaklar ama sayıları gittikçe azalıyor orası da bir gerçek. İnsanlar bir saat önce verdiği sözü konuştuklarını üç kuruşluk dünya menfaati için inkar eder oldu. Sevgiler yapmacık , aşklar sahte. Yani kısacası bu günlerimizi aramaktan korkarım ben. Allah iyilerle karşılaştırsın bizleri ve bu bataklığın içinde boğmasın.

0|0
    0|0
    • Amin inşallah. Çok haklısın her geçen gün daha kötüye gidiyor malesef bu günler bile aranabilir ilerde

• Ki öyle olacağı kesin insanoğlu hırsından bu dünyayı yavaş yavaş bir çöplüğe çeviriyor. Savaştan, yoksulluktan kırılanlar bir yanda , zevk sefa içinde parasının hesabını bilemeyen israf içinde yaşayıp diğer insanları hakir görenler diğer yanda. Ve bu adaletsizlik gün geçtikçe artıyor. Bu dünya terazisinin dengesi iyice bozulmaya devam ediyor.

• Çok haklısınız Allah sonumuzu hayır etsin

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben de bunu anlamıyorum gerçekten herkes karaktersiz nankör insanlardan şikayetçi. Yani herkes çok iyi başkaları çok kötü peki nerede bu nankörler bu siteye hep iyiler mi giriyor? Bence herkes ilk önce kendini eleştirsin.

Not:Soran sana yönelik söylemiyorum yanlış anlama genele söylüyorum.

0|1
    0|0
    • Doğru tespit

• işte bence o kadar basit değil. İnsanların yanlı bakmasını anlarım sonuçta kendini ne kadar objektif eleştirebilirsin ki konu çelişkili zaten ama insan bariz gerçekleri de görmeli benim bir arkadaşım tüm sevgililerini aldattı hem de 2 günlük ilişkiler değildi bunlar ama kendisini başkası üzünce biz iyileri hep üzüyorlar demişti gülmemek için zor tutmuştum kendini. İnsanları aldatacak kadar karaktersizleşen biri bile kendini melek gibi görüyor :) Demek istediğim şu bu dünyada gerçekten çok kötü insan var benim gördüğüm %99u kötü artık ama sorsan herkes %100ü insanların nankör olmasından kötü olmasından şikayetçi. Bu bence saçma.

• Hiç güleceğim yoktu ☺ gerçekten süper iyi bir arkadaşın varmış 😂 böyle insanları kast etmedim tabiki zaten bir insan kendisinin iyi ya da kusursuz olduğunu kendisi söylüyorsa %100 bunda bir terslik vardır

• bana sorarsanız nasip meselesi

1|0
    0|0
  • her boku ye sonra düzgün karakterli insan ara bizim halkımız böyle yaşıyor işte..

2|0
    0|0
  • O Tren çoktan kaçtı

0|0
    0|0
  • kalmadı..

0|0
    0|0
  • çuvaldızı kendine iğneyi başksaına batır her zaman ... bir elma çürük çıktı diye elma yemekten vazgectınmı sen hıc cevabın hayırsa iyiyi ve guzel aramaktan vazgecme ... guvensızlık korkaklıktır kendınden kacmaktır

0|0
    0|0
  • Tas devri tus devri pustt devri olmus bu dunya oyle insanlar varsa vericegin adrese hemen simdi gidicem :))

0|0
    0|0
    • Bulsam insanı da adresini vermek kalsa :)

• Çok haklısınız en güzeli o 😇

• İyisin dedigin insanin gercek yuzunu ayabina basinca goruyosun sonra sendemi burutus oluyo :) bu hayat boyle ve boyle yasamasini ogreniceksin sonra kendine kizacaksin neden bunu daha once ogrenmedim diye.

• Sana denk gelenlerden dolayı böyle düşünüyosun. Tabikide var dediğin gibi insanlar. Kıyamet hala kopmuyosa bu insanlar sayesinde

1|0
    0|0
    • Çok haklısın öyle insan sayısı artar inşallah pek sanmıyorum ama

• öyle insanlar kendini pek belli etmez. Genelde arka planda dururlar.

• Çok az kaldı

0|0
    0|0
  • Sevmiyor kimse beni :(

0|0
    0|0
  • benim karakter yamuk maalesef ://

0|0
    0|0
  • Rastlamak zor.

0|0
    0|0
  • vardır bir yerlerde değerli olan nadir bulunur

0|0
    0|0
  • Süper tespit. Biraz da bizler sebep olmuyor muyuz bu olanlara 😁😁😁

0|0
    0|0
  • İnsanlar çevresini eleştirmekten önce kendilerini düzeltmesi lazım. Açıkçası güvenebiliceğim arkadaşlarım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Bulursan seslen

0|0
    0|0
  • ben varım ne lazım di

0|0
    0|0
  • Babam derdiki bir orsbuyu. Birde kanı bozuksuz kişiliksizleri degiştiremezsin 🙂

0|0
    0|0
  • Pek kalmadı maalesef yazik

0|0
    0|0
  • Var sabır et elbet bir gün senin gibi bir insan senin karşına çıkacaktır yeterki sen yolundan çıkma.

0|0
    0|0
  • Benle konusabilirsin mesela bende neden çok

0|0
    0|0
  • Yanlış kızlar doğru erkekle tanışır doğru erkek yanlış kısla tanışır bu böylede gideceğe benziyor

1|0
    0|0
  • Türü azalan nesil

0|0
    0|0
  • Her zaman varda kazik yiye yiye guvenimiz kalmadi

0|0
    0|0
  • Bencede doğru düşünüyorsun ama en iyisi kendi halinde olmak kimsele fazla diyaloga girmemek

0|0
    0|0
    • İnsan kendini bazen yalnız hissediyor ama buda kötü

• Evet her iki yanda sorunlar var amma aldanmak daha kötü genelde belli bir seviyede olduğun sürece pek sorun olmuyor

• Ikinci cumleye katiliyorum, insanlardan sogudum

0|0
    0|0
  • Çok ama yanlış insanlara bakıyorsunuzdur

0|0
    0|0
  • Yok halen varlar. Sadece sayıları az

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaldı kıyıda köşede

1|0
    0|0
  • Yok denecek kadar.

0|0
    0|0
  • Cok dogru

0|0
    0|0
  • Zor evet

0|0
    0|0
  • Tabiki kalmadı. Erkeklerin hemen hepsi aynı şeyi söyler. Paraya tapmayan, yakışıklılığa kanmayan, oturmasını kalkmasını bilen düzgün kız isterler güya. Ama her zaman güzel ve seksilerle birlikte olurlar. ben karaktere bakıp birini doğru sandım ama o da tırt çıktı. Güya namazında ve çok dindardı. Ama açık saçık kızlarla konuşmaktan ve aynı anda 10 kızı idare etmekten çekinmedi. Güvenmemek lazım çıkardığım sonuç bu.

0|0
    0|0
    • Namaz kılan insanlar bile böyle yapıyorsa ben hiç kimseye birşey diyemem artık 😨

• Yapan çok gördüm ama hepsini suçlayamam

• vardır galiba kendimden biliyorum güvenilir iinsanlar var

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır kişiliği düzgün insanlarda denk gelemiyoruz
    düzeltilmesi gereken şeyler o kadar çok ki bunun başında da sanırım kişiliklerimiz geliyor :(

0|0
    0|0
    • Evet öyle aslında en kolayı düzgün olmak yalan söylemeden anlatmak herşeyi boş yere ne uydursam diye düşünemezsin, sen karşındakine o sana değer verir oda sana mutlu mesut yaşar gidersin ama nerdee

Yükleniyor...