Neden Kürtler bu videodaki adam gibi değil?

Bakiyorum %85 i kandırılmış ve cahil. Hangi hdpliyle konusursaniz konusun neden hdpli olduklarini anlatamiyolar, soru soruyosun kaliyolar avel gibi. Keske her Kürt bu videodaki abimiz gibi olsa.

Ben bu ülkeyi ve insanlarımızı edirneden karsa kadar çok seviyorum. Türkünüde Kürdünüde Romanınıda Lazınıda Çerkezinide hepinizi çok seviyorum. iyi geceler

1|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• HDP özünde Türkiye üzerinden iğrenç emelleri olan şahsiyetler ve kurumlara çalışan ve vatana ihanetten vazgeçmeyen bir partidir. En kısa zamanda kapatılması ve siyasetten men edilmesi bu ülke için hayırlı bir iş olur.

Tek kürt değil. Hain demirtaşın ortaklarının sözlerine kanan türkler de var. Onlarda sözde "savaş bitsin barış olsun" derdindeler. Keşke hepsi böyle olsa. Bir Tehcir yasasıyla hepsi temizlenir. Ancak içlerinde vatanseverleri de çok. Ayrıca O teröristlerle yeterince anlaşıldı. Bundan sonra ya biz yok olacaz. Ya da onlar bu topraklardan temizlenecek. Başka yol yok.

0|0
    0|0
    • Hdpnin amaci bariş degildir dostum. Asker ölünce hdpde ses bile yok, ama pkkli terorist ölünce leşini almaya koşuyolar. Ve hergun aponun yanindalar toplanti yapip talimat aliyolar. Terorist basindan talimat alıp nasil baris savunuluyo onuda anlamis degilim.

Evet kanan Türklerde oldu onlara sadece yazik diyorum zaten.

• HDP'nin ne olduğunu zaten söyledim. Eğer zamanında yani geçmişteki siyasetçiler adam gibi politika izleselerdi şimdiye ne PKK kalırdı ne de Apo, ne de Karayılan, beyazyılan... Sen bunları geç. Suriye'deki savaş bitsin o zaman gör olanları.

• İşte gelmedi ki bundan önce tayyip erdoğan gibi ataturk gibi bir lider bunlarin şah damarini kessin. Birikti birikti birikti Şimdi tayyip ugraşiyo bitirmeye her yolu denedi napsin bitmiyo ki ama bu sefer bitecek insallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kandırılmış cahil dediğimiz bu konuşan adam olmasın? Söylediği bir cümleyi aynen buraya aktarıyorum:

"Şu anda biz imf dahil bütün borçlarımızı ödedik, tamam biraz cari açığımız var ama o da eskiden kalma yani kılıçdaroğlu döneminden bilmem ne döneminden bahçeli döneminen"

bu sözler üzerine diyecek başka bir şey yok zaten şlakjsdgjhajkl

1|0
    0|0
    • Onlar benzetme dostum, adam dogru soyluyo

erdoğandan once Lazda Kürtte kendi dilini konusamiyor ve zulum goruyodu Muslumanlik silinmek isteniyodu askeriyelerde namaz kilmak muslumanim demek yasaktı eşitlik getirdi ulkemizi kalkindirdi, bir cok yenilik getirdi yollar yaptı, marmaraylar, ordan oraya metrolar, askeri silahlar yaptı. Tarihe bir bak dostum baska kim çalişmiş boyle ondan oncekiler yatiyodu. Artik dunya uzerinde bir agirlimiz var.

Avrupa basini yeni bin yılın selahaddin eyyubisi diyo ama hala bizim halkimiza yaranamiyo vallaha ayıp size

• Kürtlerin bir çoğunu sevmem. Ama elbet iyileride var

0|0
    0|0
    • Dostum kürt halkı cok kiymetlidir. Git evlerine seni el ustunde tutarlar. Misafirperver degerli insanlardır. Ama okumuşluk oranı azdır. Kandirilmaya cok musaitler ama insallah bu teroru temizledikten sonra onlarda dogru yolu bulacak

• Düşünmüyorum*

• Daha kardesim demem artık. Bunca yiğidin kanı var. Kandım şimdi düzeldim demekle olmuyor o iş. Kana kan.

• kürtlerin zeki ve müslüman olanları uyandı gerisi uyanamayanların başına olsun

0|0
    0|0
    • Dağdan inen kandirilmiş bir adamın itiraflarini dinledim. Orda inanilan din zerduştlukmuş, muslumanlik kesinlikle yasak, ordaki ortamı görüp geri gitmek isteyen kandirilmis gencleri ailesini öldürmekle tehdit ediyolarmiş daha neler neler lanet olsun bu terorin pis yüzüne

• adamın ilk lafı beni cıldırtıyor..
    rezalet

0|0
    0|0
    • Niye rezalet olsun kardeşim tayyip erdoğanda bu ulkenin bir cumhurbaskanidir ve sağlam güçlü akıllı bir cumhurbaskanidir. Osmanlinin çöküşüyle güçsüz yorgun ve garip düşen devletimizi çekip çevirmiş güçlendirmiştir. Kendisine cok saygi duyuyorum

• Niye 800 liraya calisiyosun? Askeri ucret 1300 lira. Ya sikayet et ya da işinden ayril. En kotusu bir guvenlik karti al bankalarda 1700-2000 lira arasi maaş al. Heryer iş kayniyo sen ne mezunusun?

• O araplar yüzünden ucuz paraya muhtac kaliyok
      Sikayet etsek ne olacak Arkadaşım her yer Boyle

Yükleniyor...