Bir erkekle bir kız arkadaş olamazmı?

Genç bir kızla bir erkek arkadaş olamazmı yeni başlayan bir arkadaşlıgım var bana karşı hassas iyi centilmen ama kafamda soru işaretleri var Bi erkekle  bir  kız arkadaş olamazmı?

Dün biraz resimleştik
yardım edin lütfen

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Olurda bir erkek böyle bir resim atıyorsa tavlamaya çalışıyordur. Vücudu üzerinden kendini ön plana atmaya çalışan insanlardan tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • olabilir ama insanların hayatlarında bir çizgisi vardır devamında süren bir lişkisi olan o insana zarar verebilir... o mesafeyi korumak mecburiyetindedir.. çünkü erkekle kadın yakınlaşma ve düşünceleri samimiyete döktüğü an ortada illaki bir çekim olur... arladaş olunmalı bir problem olduğunda elbette yanında olunmalı ama kendi hayat dünyanıza onu yakınlaştırmamak kaydı ile...

0|0
    0|0
  • Tam cevap verecektim ki bu fotoğraflar ne alaka

0|0
    0|0
    • Resimleştik ne varki bunda

• Tamam da resimleştik demen yetebilirdi bence 😂 neyse uzun yıllardır yakınım olan çok kız arkadaşım var, ve hicbiriyle aramızda farklı bir niyet olmadı ve olamaz. Ayrıca kızlarla dertleşmeyi çoğunlukla erkeklerle dertleşmeye tercih ederim. Genelde daha olgun ve daha ilgili yaklaşıyorlar.

• turkıyede olamaz kanks

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç masum resimleşmeler değil bunlar :D

0|0
    0|0
  • Allah için şu memlekette adam akıllı kendısını çeken bir kız olmayacak mı?

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz şu pozu vermeyin artık

0|0
    0|0
  • bunla olmaz amacı farklı duruyor bence

0|0
    0|0
    • herif sana direk vucut atmış daha ne olsun gerisi çok güzel gelir yani

• başkası olabilirde yani bundan arkdaş olmaz beklediğin gibi kork biracık yani senin iyiliğin için bu söylediklerim

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • erkeklerin kendilerini çıplak çekmeleri...

0|0
    0|0
  • Yok anam bu çocuk sana yazılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...