Kışın güneş gözlüğü takan insanlar hakkında be düşünüyorsunuz?

Ben gerçekten anlam veremiyorum yani amaç güneşten korunmak yazın kullanıyorum ben bir tek ben mi garibim acaba
mesela kızda kalın kaban yüzünde koca gözlük ama hava buz gibi yani neyse siz ne düşünüyosunuz normal mi sizce?

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Erzurum'da yaşıyorum ve burası kışın karsız geçmediği bir şehir. Güneşin karda nasıl bir yansıma yaptığını bilir misin sen? Sabah gözlüksüz evden çıktığım zaman bildiğin birkaç saat gözlerimi açamıyorum kardaki yansımadan. Araba kullanmak çok tehlikeli oluyor...

0|0
    0|0
    • Ya arkadaşım o başka o normal karda ne bilim zarurisi bişide gayet normal benim bahsettiğim şu aksesuar olarak koca gözlükleri takan ablalar falan

• herkesin kendince bir nedeni olacağını düşünüyorum...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Günün birinde herkes bir anlığına meşhur olacakmış ya o ana hazırlık yapıyordur millet.

0|0
    0|0
  • Güneş varsa takıyorum, dün hemen hemen tüm gün gözlükleydim çünkü rahatsız ediyor gözlerimi. Sonuçta karanlıkta takılmıyor.

0|0
    0|0
  • Ben yazın da anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • pardon güneşi biraz açabilir misiniz diyebilecek insandır

0|0
    0|0
  • Naparsa yapsın babananana

0|0
    0|0
  • Adamdırlar

0|0
    0|0
  • Kışın güneşli havalarda araç kullanırken takıyorum.

Araç kullananlarin belasi olan isiktan dolayi kor oluyorsun tek cozumu bu.

0|0
    0|0
  • Kışın daha zevkli hözlük takmak ben yaz aylarında takamıyorum herkes taktığı için

0|0
    0|0
  • Hcixbisey /-

0|0
    0|0
  • Her yer kar olunca parlaklık rahatsızlık veriyo o yüzden takılır güneş gözlüğü gözü soğuktan ya da sıcaktan korumak için değil ışınlarından korumak için takılır yani mevsimi fark etmez ha yağmurlu havada takan varsa bende sorarım niye takıyon diye

0|0
    0|0
  • olay şuymuş galıba yanlış bilmiyorsam kar güneşteki zaralı ışınları yansıtıyomuş etrafa o yüzden güneş gözlüğü takmak gerekirmiş diyorlar

0|0
    0|0
  • cahilliğini tebrik ediyorum kışın uv ışınlar yaz kadar yoğun olur kış gözlüğü diye bişey var

0|1
    0|0
    • Yoo gayet iyi biliyorum onu 😂 Aksesuar süs niyetine takanlara be diyosunuz demek istediğim

• tabi canım biliyorsun ondan sordun güneşten korunmak amaç yazmışsın hala konusma

• Sana bişi ispatlamak zorunda değilim!

• Kayak yaparken takarim sadece..

0|0
    0|0
  • Kapalı mekanda takanlar. var 😀

0|0
    0|0
  • Bazen bende takıyorum renkler gözlerimi yoruyor. Ya da geceden çok alkol almış ve uykusuzsam iyi oluyor. Gözlerimin gözükmemesi

0|0
    0|0
  • Çok sacma hayatımda bir defa bile takmadım Ayrıca çok da itici

0|0
    0|0
  • zürefanın şaşkını beyaz giyer kış günü

0|0
    0|0
  • be düşünüyorum nası insan bunlar be

0|0
    0|0
  • Belki göz rahatsızlığı vardır.. ışığa karşı alerji falan...

0|0
    0|0
    • Onlara lafımız yok zaten aksesuar olarak takanlara sözüm

• Değişik insanlar var işte. Yadırgamamak lazım diye düşünüyorum.

• Kısın günes yok mu, ayrıca soguktan da korur günes gözlügü.

0|0
    0|0
  • Hava güneşliyse araba kullanırken iyi oluyor ama

0|0
    0|0
  • Güneş gözünü alıyordur zarar veriyordur yani kışın güneş yok diye bisey yokki

0|0
    0|0
  • Komik görünüyorlar.

0|0
    0|0
  • kışın sıcak tutuyor

0|0
    0|0
  • Kisin karda filan kullaniyotum zaman zaman

0|0
    0|0
  • Gözleri ışığa karşı hassas her halde diyorum

0|0
    0|0
  • Karlı havalarda kar güneşten çok daha fazla yansıma yaptığı için takılabilir aslında. Ama sırf şekil olsun diye takıyorsa şekil olmuyor bence.

0|0
    0|0
    • Karda başka ya notmal kuru soğuk havalarda

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben de mesela sadece yazin takarim ama kafama. Kimseyi de elestirip birsey demem cevremde. Herkesin zevki farkli cani oyle istemis bize ne ki?

0|0
    0|0
  • Ben de anlam veremiyorum gerçekten.

0|0
    0|0
  • Gözlerim çok hassas takmam gerekiyor sürekli ama yaz harici kullanmıyorum. Tuhaf geliyor kışın kullananlar

0|0
    0|0
  • Eğer gözün hassassa şahsen benim ve bir çok renkli gözlünün öyle kışı yazı yok güneş direk başımı ağrıtıyor özellikle kar yağdığı zaman beyaz olan yerlerden ışık daha çok yansıyor tabi ki camı film kaplı olan gözlükleri kullanılmasından bahsetmiyorum ama yaz kız bahar gözlük güneşin olduğu her zaman kullanılmalıdır göz sağlığı için önemli

0|0
    0|0
  • olabilid

0|0
    0|0
  • Mutlaka gözlerinde rahatsızlık vardır diye düşünüyorum,, havalı şekilde takanlarin havasi batsın

0|0
    0|0
    • Ya ona sözüm yok ki hastalıktansa olabilir benim bahsettiğim seninde dediğin gibi aksesuar hava olsun diye takanlar

• gereksiz

0|0
    0|0
  • Cool gözüküyolar bence

0|0
    0|0
  • bence normal televizyonda duydum soğuk gözlere zararı olurmuş güneş gözlüğü soğuk havadan korur muş

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunları olabilir.

0|0
    0|0
  • Kışın da güneş gozu rahatsiz edebiliyor. Gayet normal bir durum.

0|0
    0|0
  • olabilir takabilir yazın güneşten korunmak için kışın görünüş için kullanır

0|0
    0|0
  • Biraz mantikli düsunseydin kısin gunes ısınlarinin daha zararli oldugunu ogrenebilirdin.

0|0
    0|0
  • Bazi insanlar beyaz kara bakamiyorlar ondan dolayi takiyorlar. ya da gözlerini soğuktan korumak icin falan takıyorlardır.

0|0
    0|0
    • Çoğu tanıdığım aksesuar olarak takıyo

Yükleniyor...