Bir insan neden garsonluk gibi basit bir işe alınmaz?

işten yeni ayrıldım mesleğim olmadığı için de garsonluğa başvurdum ama ben hep saçma nedenlerde geri gönderildim. sırtımda kamburluk var çok fazla değil ama var. dış görünüşüm yüzünden mi acaba alınmıyorum?

Güncellemeler:
sizin de uzun süre iş bulamadığınız oldu mu

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• 10 yere başvurdum kimse çağırmadı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sırtın için bir yere göründün mü? Operasyon ile hallediliyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • omurga ameliyatı bu boru değil :D heralde ki görünüdüm herkesi cahil sanma

• Estağfurullah cahillikle ne ilgisi var korkup doktora gitmeyen de çok kişi var. Eğer rahatsızlığın çok ileri derecedeyse bu yüzden almıyor olabilirler zira garsonluk biraz vitrin işi. Başka alanlara yonelebilirsin eğitim durumun nedir?

• lise

• O bile tecbrüe

0|0
    0|0
  • Valla 2 ay cafede çalıştım. ama basit bir iş değil. Öğrenin basit ama
    hiç bir iş basit değil. Her mesleğin bir zorluğu vardır.

0|0
    0|0
    • ben daha önce garsonluk yaptım zaten ama 3 yıl önce felandı zor bir yanı yok ki

• Sakın Öyle Düşünmeyin Lütfen Rabbimin Yarattığı Kulu Dışlayan Insan Olamaz Sakın Üzülmeyin Lütfen

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Garsonluk basit bir iş değil bence yanılıyorsun.

0|0
    0|0
    • basit yapamayan varsa maldır

• ne kadar alıyorsun 1000 tl veriyolarsa sana gene çok iyiymiş

• okk

Kızlar Ne Diyor 3

• Basit oldugunu dusunduren ne? Kolay is yoktur.. tecrube istiyorlardir belkide..

0|0
    0|0
    • yo tecrübe isteseler söylerlerdi. adamın biri gaziosmanpaşada bir pastane işletiyo başvurdum diyo ki dnya mutfaklarını biliyo musn? napacaksa pastanede dünya mutfağı bileni bahane arıyor işte sanırım dış görünüşümle ilgili

• Evet ondan olabilir..

0|0
    0|0
  • çünkü aptalsın

0|1
    0|0
    • sen tek başına bir tarafının kılını alamazsın konuşuyorsun

Yükleniyor...