Avukat/ hukuk okuyan birileri bakabilir mi?

Çok pişmanım. İsteyerek yapmıyorum kleptomanım. Zengin bir aileyiz zaten hiçbir zaman maddi sıkıntımız olmadı çok şükür.. Ancak bu bir psikolojik rahatsızlık bazen ufak tefek şeyleri parasını ödemeden alıyorum o adrenalinden mutlu oluyorum dediğim gibi bu bir hastalık kınamayın:( geçen gün bir mağazadan bu şekilde aksesuar aldım ve çıkarken öttüm beni bir odaya götürdüler ürünleri incelediler üstümü aradılar olay tutanağı tuttular ama imzamı istemediler ne olacak şimdi deyince de bu ürünleri alacak mısın dediler evet dedim hatta nakit olarak ödeyip aldım da ancak ismimi soyadımı tutanağa iliştirdiler özel güvenliğe de bir daha bu kız gelirse haberimiz olsun diyip resmimi çektirdiler acaba bana ilerleyen günlerde dava açabilirler mi? İmza istemediler, aldıklarımın parasını ödedim, olay sırasında sadece özel güvenlik vardı? Ailem bu durumdan haberdar değil sadece onların kulağına bir şekilde gitmesi beni endişelendiriyor :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Adli vakaaya girmesi icin tutanak tutup imzalatmalari gerekiyordu o yuzden sorun yok. Ha diyelim oyle birsey oldu kleptoman oldugunu kanitladiginda herhangi bir cezai yaptirim olmasi imkansiz. Gecmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tekrar edersen davranışını kanıt olması için ve varsa diğer şubeleri uyarmak için tutanak tutuluyor. Tekrar yakalanırsan hakkında şikayette bulunurlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...