Sizce hissettiklerim normal mi?

NOT:arkadaşlar inanmayanınız olacaktır onlar boşuna yazmasın beni inanan kesim ilgilendiriyor.

daha önce bir şekilde ki muska değil ama sayılır diyelim o tür bir yoldan bir çocugun kendimden hoşlanmasını sağladım bunu en başta istiyordum ama şimdi çok mutsuzum yani kendi isteğiyle sevmiş olmuyor değilmi? umduğum gibi iyi hissetmiyorum. resmen zorla aşık ettim kendime sizce olumlu bir taraf var mı bu olayda

Güncellemeler:
üzgünüm nasıl yaptıgımı söyleyemem belki biraz nispet gibi olacak ama 2 tane ve birbirinden apayrı yontem var belki araştırsanız bişeyler bulabilirsiniz

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hain kostok Çok yaşa çok günah bunlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• var var çok şükür bir kişilik daha yer eksildi cehennemden bu gidişle belki bana yer kalmaz

0|0
    0|0
  • İnancı bozuk ya da noksan insanin işidir sihirle ugrasmak... gönülsüz gelen sevgisizligi ile gelir.
    Olmuyorsa olmuyordur. Ne pokuma zorluyorsun ki

0|0
    0|0
  • Hahauahauahah bu nedir ya :DDDD

0|0
    0|0
  • Cinlerle mi ugrasiyorsunuz? Yapmayın, haram.

0|0
    0|0
  • nasil birsey yaptirdin yakindan ilgileniyorum butur seylerle ama yaptigin tamamen ahiretini zadelemis

0|0
    0|0
  • Öyle birley olsa bile her zaman kötü sonla biter bunu asla unutma !

0|0
    0|0
  • Her tarafi olumsuzz

0|0
    0|0
  • o zaman kendini mutlu hissedecek muskayı da yazdır :)

0|0
    0|0
  • sapıkca bişeymi yaptın kanka

0|0
    0|0
  • Peki bu yönteminle, bol paraya sahip olmak da mümkün mü?
    Teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Erkeklermiydi dürüst olmayan?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Günah ve seni sevmiyorda olabilir. Tovbe et ve buyuyu boz. Buyu deniyor buna... bizmillah diyerek muskayi boz eger baska sekildeyse ip falan coz. Zaten ilerde karsina cikar bunlarin cezasi gec olmadan tovbe et. Bak ALLAH icine kusku vermis. Vazgec diye.

0|0
    0|0
  • Olum onu nasıl yaptın

0|0
    0|0
  • Kaşık mi gomdun kız :)

0|0
    0|0
  • İyi halt etmişsin. Aferin sana. Büyüyle muskayla uğraşa uğraşa çarpılacaksınız bir gün.

0|0
    0|0
  • Allahin haram kildigi seyi yaparsan

0|0
    0|0
  • Yazık büyük günaha girmişsin şimdide mutsuzsun ne bekliyodun

0|0
    0|0
  • ya sen nasıl yaptın birine mi yaptırdın benimde başka çarem kalmadı bende düşünüyorum konu hakkında bir şeyler sorsam yardımcı olur musun bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...