Bir marketten bisiler aldıktan sonra o marketin poşetleriyle başka bir markete gidip alışveriş yapabilir misiniz?

Annem iki markete gönderiyor. Bazı malzemeleri birinden bazılarını da diğer bir marketten aldırtıyor. Ben de bir markete gittikten sonra o poşetle başka bir markete gitmeye çekiniyorum sevmiyorum yani. Sizinde anneniz yolluyor mu? :D

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç umrumda bile olmaz.
    Hatta geçen gün manavdan 2-3 poşet bir şeyler aldım. Migros'a girip büyük poşet isredim, ayrı ve küçük olan manav poşetlerini toplamak için :)
    O kadar rahatım yani :) Ben müşteriyim. Onlar bana muhtaç, ben onlara değil. Hiçbirisi de babamin oğlu değil. Hangisi ucuz ise ona girerim. Ne diye aynı ürünü 2.50'ye alma imkanim varken 3.25'e alayım diğerinden?
    Rahat ol minik. Umursama. Gir, işini gör ve çık.
    Kimsenin sana bir şey demeye hakkı yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Once bime ugrarim. Bim posetleri ile efor markete girerim. Hic de utanmam. Sen de utanma. Bunda bise yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• girerim ne var yani. parasıyla değil mi

1|0
    0|0
  • Eskiden yapamazdım da zaman insanı ruhsuzlaştırıyor. :D

1|0
    0|0
  • Evet girerim. :D Sonuçta istediğimiz şeyi istediğimiz yerden alabiliriz. Sen seni bildikten sonra hiç çekinme. Olur da biri bir şey derse ya da bir şeyden şüphelenirse açıklayabilirsin sonuçta. :)

1|0
    0|0
  • Yaparim
    Ama önceden kasabada yaşarken yapmiyordum
    Ama sehirde sorun değil
    Çünkü o dediğin esnaf insana yapılmiyor
    Ama artık market zincirlerinden yaptığımiz icin o marketteki kimse o marketin sahibi değil kime ayıp olcak :D

1|0
    0|0
  • Yaparım evet

1|0
    0|0
  • Yaparım ne olacak :D

1|0
    0|0
  • Annem değilde bazen kendim gittiğimde öyle olmak zorunda kalıyorum. Çekiniyorum. Birde mahalle bakkalı selam verirken kötü hissediyorum ihanet etmiş gibi

1|0
    0|0
  • Mahalle bakkalı hariç diğerleri umurumda değil

1|0
    0|0
  • Büyük marketlerde tınlamıyorum ama esnaf marketi ya da bakkala asla market poşetiyle giremem.

1|0
    0|0
  • Evet hicte aldiris etmem

1|0
    0|0
  • her poşetle heryere girer çıkarım

1|0
    0|0
  • gidiyorum gayet :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet giriyorum kime ne benim posetimden umrumda değil

1|0
    0|0
  • Ben once Bim'e giriyorum yavrusum Piami aliyorum sonra elimde posedi sallaya sallaya A-101'e giriyorum sonra oradan da cikip Sok'a giriyorum dermisim ama o kadar da uzun boylu degil. :D

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Evet yapabilirim tabi

1|0
    0|0
  • Yaparım

1|0
    0|0
  • yollamaz ayıptır. hele bir de küçük yerde yaşıyorsanız yani ayıp olur o insanlara.

1|0
    0|0
  • ben gidemiyorum sanki kendimi ihanet ediyomuş gibi hissediyorum.

1|0
    0|0
  • Yaparım

1|0
    0|0
  • Giderim umrumda bile olmaz

1|0
    0|0
  • Giderim tabii

1|0
    0|0
  • Bir anne klasiği :D