İntihar etmeye karar veren insanı neden kurtarmaya çalışıyosunuz?

Kaç defa intihar girişiminde bulundum ama hep bir s. lak kurtarıyo neden böyle? yaşamayı artık istemeyip tanrıdan önce yaşamıma son vermek istiyorum neden saygı duymak yerine kurtarıyolar

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• derdın cok belllı bır laf vardır ateş duştugu yerı yakar ben ne kadar konuşşamda senın derdını belkı anlıyamam burdan ama dıyorsunkı benı her defasında kurtarıyorlar degerlı hanımefendı ınan bak dını ınancın vardır ılllakı bu sana belkı ALLLAHIN bır lutfudur kurtarılmak sabırlı ol ve mucadele etmeye bak ınan herkesın bır derdı mutlaka var sen zannnetmekı bu sıtede bıle herkes cok mutlu asla degıl cok zor bır durumda oldugunu hıssedıyorum gercekten ama ne olursun ıntıhar gercekten cozum degıl bunları sana ajıtasyon olsun dıye yazmadım kesınlıkle belkı bana kızabılırsın de sadece ıcımden gelenı yazıya doktum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Her zamanki lafımı söyleyeceğim:
    Cehennemi garanti etmenin alemi yok.

Sana hak veriyorum güzel kardeşim, hayat çoğu insan için gayet b*ktan... Ancak vakit gelene kadar beklemekte fayda var.
    Beklerken kendine minik eğlenceler de sunabilirsin.
    Bu mümkün...

0|0
    0|0
    • Böyle dedikçe herşey dahada berbat oldu her dakika acı çekmekten yoruldum

• Detaya inmek istersen kullanıcı adım belli.
      İnan ben de çok acılar çektim, hâlâ da çekiyorum.
      Ama bu siteden dünya tatlısı iki tane kızkardeşim oldu, inan bana "değerli" olduğumu hissettirdiler bana.

Değerli olduğunu düşünüyorum. Bu yazışmamızın tesadüf olduğuna da hickimse beni inandıramaz.

• Seni hayatının aşkına saklıyorlar

0|1
    0|0
    • Eksik olsun bide aşk acısı derdi çekemem

• Ben. Bunca derdin içinde aşk meşk işleriyle uğraşamam

• Hele bir ol da ben görürüm seni

• Arkadaşım anlat derdini bir sen hele burdan yazamıyorsan özelden mesajda atabilirsin..

Dinleyelim varsa bir çaremiz yapabileceğimiz birşey yapalım herşeye bir çare vardır ölüm dışında..

0|0
    0|0
  • bu içgüdüsel bir durum vicdan dediğimiz olgu aslında

0|0
    0|0
  • İntihar etmek isteyen zaten eder.

Kurtarılanlar şov yapanlar senin gibi intihar girişiminden kurtuluyorsan zaten içten içe ölmek istemiyorsun demektir

0|0
    0|0
  • Belki mallık yapmaktan kurtulursun diye kurtarıyorlardır ama ümitsiz vaka gibi görünüyorsun sen

0|0
    0|0
    • Yorumunu şikayet ettim kaba paylaşım olarak

• Bak keyfine sen yanlışa düşmüşsün intihar ediceğine namaz kıl dua et bak nasıl değişiyor dünyan bb

• Cünkü intihar ettiğine pişman olursun kardeş istersen intihar edenlerin öteki tarafta nasıl karşilandığını anlatiyim sana

0|0
    0|0
  • Neden intihar etmek istiyorsunr

0|0
    0|0
  • Cehennemi dusun yanacaksin vazgec

0|0
    0|0
  • sen Allah a saygı duymuyorsun bırkez
    senın ne haddıne Allah ın sana emanet ettığı almak

0|0
    0|0
  • yaşamak güzel be kızım paranda olmasa aşkında olmasa yinede güzel umudumuzu kaybetmeyelim yeter

0|0
    0|0
  • belkı yararlı bırısın dır :D

0|0
    0|0
  • Mecburuz onun için

0|0
    0|0
  • Yaşamanın kendisi zaten intihar değil mi kendini öldürerek niye geride kalanını üzüyorsun

0|0
    0|0
  • Yerse yüksek bir yerden atla sen ilgi çekmeye çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • dün o intihar edeceğim paylaşımını yapan sen misin yine?

0|0
    0|0
  • Çünkü hayatta hiç kimse için intihar etmeye değmeyeceği için 😉

0|0
    0|0
    • Aşk acısıyla ilgili bir durum yok

• Aşk acısını baz alarak soylemedim zaten. Sonuçta intihar etmene sebep olan insanlar. Annende olsa babanda olsa her kim olursa olsun bir insan ve onların sana yaşatmış olduğu mutsuzluğa kızıp kendi canına kıymana değmez. Bu pes etmektir. Tam tersine onlara ne kadar güçlü 💪 olduğunu ispatlaman lazım

• Bırakın atlasın bende kaçkere denedim kendim ölemedim öldürmeyen Allah öldürmez

0|0
    0|0
  • intihar ettikten sonra hayat devam ediyor. intihar etmenin de bedeli büyüktür. Aslinda arkadaslarin da birer sebep. Senin intihar etmeni istemeyen bir Rabbin var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir defa bence salak olan seni kurtaranlar değil sensin. Çünkü Tanrı dediğin Allah istemezse, istersen 300 defa intihar etmeye çalış, yani ondan önce değil o isterse son bulur yaşamın.

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim biri değilse kurtarmaya çalışmam, kimse kimsenin acısını bilmeden konuşmamalı

0|0
    0|0
    • Herkes böyle düşünse keşke

• Çünkü gerçekten intihar etmek isteyen biri benim kurtarmama olanak sağlamaz. Eğer kurtarılabilecek durumdaysa o uydurma bir intihar girişimidir ve üstüme düşeni yaparım.

0|0
    0|0
  • öl sende kımsenenın olmadığı yerde

0|0
    0|0
  • Sevap

0|0
    0|0
  • ben olsam karışmazdım sonuçta kendi kararın

0|0
    0|0
  • İntihar eden kişiye neden diye sorulmaz. Nedeni soyleye bilse zaten etmezdi. ama onu ikna edebilmek en büyük sevap olsa gerek

0|0
    0|0
  • Çünkü seni seviyoruz ve sen çok degerlisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...