Hiç Suç Duyurusunda Bulundunuz mu?

Hiç Suç Duyurusunda Bulundunuz mu?
İpin Ucu Kaçtı..

Alışmışlar Nasıl Olsa Kimse Bir Şey Yapmaz..

Ben Yazar Çizer Hesabımı Kapatırım Bir Şey Olmaz Diye Düşünüyorlar.. :)

Ama Öyle Olmuyor. :)

Hesaplarınızı Kapatsanızda IP - MAC Adresleriniz Kayıtlı Kalmaktadır Dolayısıyla Kurtulmanız Söz Konusu Değildir.

Bir Anlık Yaptığınız Hataları Ömür Boyu Sicillerinizde Taşıyacaksınız !

Yukarıdaki 4 Kişi İlgili Suçlardan Cezalandırılıncaya Kadar Bu İşten Vazgeçmem Gerekirse Ben Ölene Kadar Devam Edecek.

İçlerinde Birçok Suçtan Hakkında İşlem Başlatılmış Biride Var.

Sözü Daha Fazla Uzatmanın Anlamı Yok..

Telefon Numaralarının Bir Kısmını Özellikle Açık Bıraktım :) Nasıl Buldum Ad Soyad Telefonlarınızı ve Adreslerinizi? ;)

Sizin Güttüğünüz Koyun Kadar, Benim Öptüğüm Çoban Var !

#SerKan1923

@Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı

Güncellemeler:
Arkadaşlar Özel Mesajla Kim Olduklarını Sormayın! İfşa Etmem! ve Öyle Bir Amacım Yok! Benim Amacım Böyle Adi Şerefsizlerin Yaptıklarının Yanına Kar Kalmamasıdır! ve ALLAH (C. C.)'a Yemin Ettim! Cezalandırılmaları İçin Yasalar Dahilinde Ben Ölene Kadar Her Türlü İmkanın Takipçisi Olacağım. Ölmek Var Dönmek Yok!

Ok Bir Kez Çıktı Yaydan!

1|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Hadi bakalım..! (Öyle değil böyle olurmuş.) Umarım bu olay artık başınızı ağrıtmaz. Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim.
    Maalesef bazı üyelerin sosyal yaşantısı sıfır. Kişi kendi yaratmış olduğu hayal dünyasında herkese istediğini yapabileceğini zannediyor fakat yanılıyor. Daha önce bu tarz suç duyurusunda bulunanı hiç duymadım. Öyleki sizin adınızı karalamaya çalışan, hakkınızda iftira atan insanlar ŞOK geçirdi ya da geçirecek. Temennim başta siz olmak üzere ahlaklı, kendine bilen, iyi niyetli tüm üyelerin bu tarz kötü olaylar ile bir daha karşılaşmaması.. 😊
    KS'nin artık silkelenip bir an önce kendine gelmesi lazım. Özellikle de fake hesap açan kişilerin..

0|1
    0|0
    • Teşekkür Ederim. Ben Burada Yaklaşık 4 Yıldır Boş Vakitlerimde Sorulara Cevap Verir Soru Sorarım. Birçok Arkadaşım Dostum Var Buradan Tanıştığım Gerçek Hayattada Görüştüğüm. Seni Temin Ederim Benim Bu Sitede Yediğim Küfür ve Hakaretleri Tüm Üyelerin Yediği Küfürve Hakaretler Toplansa Yetişemez. Ama Burada Bu Defa Olay Farklı İşin İçerisinde Mağdur Olan Bir Moderatörde Var. Detayda Yazdıklarımda Belirttiğim Üzere Sanıyorlarki Yanlarına Kar Kalacak Nasıl Olsa Kapatırım Giderim Vs.. Amacım Bu Defa Ders Vermek Daha Savcılık İşlemlere Başlamadan Numaralarını ve Adreslerini Tespit Ettim 3'ü Kapattı Hesabını ve Telefonlarını İptal Ettiler Diğeride Hesabını Kapattı Telefonu Açık. Sen Susarsan Ben Susarsam Olmaz Sonuçlandığında Tekrar Paylaşacağım. Öğrensinler Her İnsan Bir Değildir.

• Lütfen Teşekkür Etmeyin. Teşekkür Ederim.

• #Serkan1923 Gerçekten en son bu paylaşımı açtım. Eğer yazınızı görseydim tek tek teşekkür etmezdim. Size zahmet verdiğim için kusura bakmayın. ☺☺

En İyi Erkek Görüşü

• Site karışmış. . Bu hakaret olayı bir hak sayiliyordu millet hakaret veya kufur ederken on kere düşünür artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç bulunmadım ama hak eden o kadar çok kişi var ki. Bu sitede benimde master olan birine kafayı takmışlığım oldu artık sınırını her anlamda aşıyor. Bir tane daha var. Mahkemeye versem hakkında işlem başlatılacak şekilde.

0|1
    0|0
  • Evet bulundum

0|1
    0|0
  • Kendimi suclu duruma dusurmemek icin kufur yesemde karsilik vermedim ama sitede bazi rus ve erkekler kufur etti ugrasmadim bilerek cok zamanimi alicak ugrastiracakti kendimi gereksizler ucin yipratamam

0|1
    0|0
  • Çok defa yazıp savcı ve hakim karşısında bulundum..

Ancak; gerek sosyal gerek ekonomik gerekse fikir ayrılıkları sebebi ile birbirinden farklı bir çok insanın bulunduğu bu ve buna benzer sosyal ağlar içerisinde özellikle ifa ettiğin görevin bir gerekliliği olarak kendini ifşa etmen doğrultusunda örneklediğin kuru gürültü ve iftiralara maruz kalman oldukça normal..

Elbette suç, şikayet ederek doğru yapmışsın. Ama öz eleştiri yapacak olursan buna birazda senin sebep olduğunu göreceksin..

Yerinde olsam bunlarla canımı sıkmazdım..

0|0
    0|0
    • Öncelikle Yerden Göğe Kadar Haklısın Kardeşim. Ben Burada Yaklaşık 4 Yıldır Boş Vakitlerimde Sorulara Cevap Verir Soru Sorarım. Birçok Arkadaşım Dostum Var Buradan Tanıştığım Gerçek Hayattada Görüştüğüm. Seni Temin Ederim Benim Bu Sitede Yediğim Küfür ve Hakaretleri Tüm Üyelerin Yediği Küfürve Hakaretler Toplansa Yetişemez. Ama Burada Bu Defa Olay Farklı İşin İçerisinde Mağdur Olan Bir Moderatörde Var. Detayda Yazdıklarımda Belirttiğim Üzere Sanıyorlarki Yanlarına Kar Kalacak Nasıl Olsa Kapatırım Giderim Vs.. Amacım Bu Defa Ders Vermek Daha Savcılık İşlemlere Başlamadan Numaralarını ve Adreslerini Tespit Ettim 3'ü Kapattı Hesabını ve Telefonlarını İptal Ettiler Diğeride Hesabını Kapattı Telefonu Açık. Sen Susarsan Ben Susarsam Olmaz Sonuçlandığında Tekrar Paylaşacağım. Öğrensinler Her İnsan Bir Değildir.

• 4'ünden 1'i Erkek Onun Derdi Sevgilim Dediği Kişinin Bana Özelden Yazdıklarını ve Gönderdiklerini Kendine Yedirememesi ve Ayrıca Bu Şahısın Birçok Suç Dosyası Var.. Diğer 3'üde Yine Özelden Cevap Vermediğim Kişiler Alenen Yazmışlardı Senin Hakkında Birçok Şey Yazacağım VB. Ekran Görüntülerinde Var.. İndirip Büyütürsen Okuyabilirsin.

• Terör örgütlerine destek verici açıklamalarda bulunanlara bu tarz uygulamalar yapılabilir aslında. Çok detaya girmek istemiyorum ama olayları bilselerdi buraya en ufak hakareti yazmazlardı.

0|0
    0|0
  • Açıkcası yaptığına destek veriyorum fakat
    biraz yokuş gibi dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...