Yarın gidiyorum. Vedalar neden bu kadar zor?

Nefret ediyorum, bir okul yüzünden tüm sevdiklerimden kilometrelerce uzağa gitmekten nefret ediyorum. Her veda kötüdür ama bu daha kötü. Oraya gittiğim gün annemi, babamı, abimi, tüm ailemi özlemeye başlıyorum. Bu haksızlık :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de yarın yolculuğa çıkıyorum ama nedense aylar geçse de kimseyi özlemiyorum.

1|0
    0|0
    • Belki de içine girdiğin ortam çok güzeldir

• Sana şöyle söyleyeyim, bu hayatta her şeyin bir sınırı vardır, evet belki kendince sorunlarını halletmeye çalışıyorsun belki başarılı da oluyorsun ama bir sınırı var bunun da. Şimdi durup düşün, sor kendine bütün sorunlarım çözüldü mü diye. Cevabın hayırsa belli bir noktaya kadar kendin uğraşıp aşamadığın noktada bir uzmana başvurman gerektiğini kavra. Hayat kısa, ne zaman öleceğin belli değil, neden yaşadığın zamanı ölü gibi geçiresin? Neden mutlu olma fırsatın varken bunu geri tepesin?

• Ya çok güzel konuşuyorsun gerçekten bende mutlu olmak isterim bende herşeyimi paylaşabileceğim bir insan isterim ama güvendiğim herkes yanılttı beni. Bu arada özel konuşmak ister misin? Sorunlarımı dinler misin?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...