Arkadaşım benden saklamış?

Bahsettiğim kişi çok çok çok yakın bir arkadaşım hatta en iyi arkadaşım dersem daha iyi olur. Her şeyi konuşurum ve gizli saklımız yoktur. Onu iyi tanıdığım için bir iki yılda "biseksüel mi acaba?" diye sezmiştim sanki hep altdan altdan anlatmaya çalışıyor ama tepkimden çekiniyor gibiydi, taşlayacak halim yok homofobik biri de değilim ama günümüz gençliğinde neredeyse herkesin "biseksüelim beeeen yhaa" tarzında tutumlara girdiğini gördükçe bunu kasıntı bulur oldum yani biseksüel olduğundan emin değil gibiydi ve ben onu inandırıcı bulmazdım galiba.
Neyse gel gelelim bu kız sanalda çok yakın bir kız arkadaşının ona aşık olduğunu ve doğal olarak kızlardan hoşlanmadığı için onu reddettiğini söyledi. Ondan beklediğim normal davranış bu olduğu için (hala hetero sanıyorum onu çünkü) "tamam iyi yapmışsın ama üzüldüm kıza da şimdi" gibi bir şey dedim güldüm geçtim. Neyse 2 hafta sonra ne oldu biliyor musunuz? Bana o kızla çıkmaya başladıklarını söyledi buna da sorgulamak yerine "Tamam" dedim birden kızlara ilgi duyduğunu kanıtladığı ilk zaman bu oldu. 2 gün sonra ayrıdılar zaten belki kafası karışıktır önemli bir mevzu değildir diye düşündüm ama dün bana resmi olarak biseksüel olduğunu benim dışımda kimseye söylemek istemediğini mesajla anlattı neymiş bana da açıklayamayacağı konular varmış şu an birinden hoşlanıyormuş hatta ve hatta daha önce de kızlarla çıkmış.
Bana söylemediği için çok kötü hissettim ama en fazla 5 dakika sonra alıştım kendi tercihi beni de ilgilendirmiyor dedim ama şimdi hoşlandığı kızın aynı sınıfta sürekli yüz yüze geldiğimiz bir insan olduğunu öğrenmek benim aptal gibi hissetmeme sebep oldu belki abartıyorum ama ben bu kadar dramaya alışık bir

Güncellemeler:
insan değilim. Bu günde gelip kızla hoşlanmakla kalmadığını aynı ortamda olduğmuz için bana söylemekten çekinseler de çıktıklarını belirtti

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana Biraz abartmışsın gibi geldi

0|0
    0|0
    • 3. bir yakın arkadaşımız daha var ona da söylemiş hatta o 3. kız baskı yapmasa bana söylemeyecekmiş... dışlanmış hissettim ve artık onunla samimi hissetmiyorum

Yükleniyor...