Benim Suçum Ne?

Bugun okula gec kalmistim ustune cook onemli bir dersim vardi neyse. Minibuse bindim, bindikten 3-5 dakika sonra midem bulanmaya basladi gozlerimin ici yanmaya basladi. Zaten sabahlari minibus tam bir felaket. İlacimi icmeyi unutmusum. İlacimda ac karna. Olecegim sandim bir an. Neyse bir cocuk dedi ki "iyi degilsin galiba gel otur" sonra yerini bana verdi bende tesekkur ederek oturdum. Yanindakide sevgilisiymis ve sevgilisi bir an bana ters ters bakti bende kotu oldugum icin umursamadim. Sonra cocuk bana birkac saniye baktiktan sonra sevgilisine -yaninda oturdugum kiza- "aldigimiz simitlerden bir tane versene midesi bulaniyor galiba." dedi sonra kiz bana simiti uzattiktan sonra sevgilisine "ne zamandan beri hasta insanlarla ilgilenmeye basladin" dedi ve bana yine sertce bakti. Sonra bende o cocuga ve o kiza "gercekten cok tesekkur ederim" dedim gulumseyerek. Kizda bana "hosuna gittiyse ne mutlu size" dedi. Sonra kiza sinirlenip minibusten indim. Ya simdi benim sucum ne? Ben orada cok kotuyum cocugun biri de insanlik yapmis bana orada bende dogal olarak tesekkur ettim. Bunu yapan yasli birisi de olsa kucuk birisi de olsa bu cocukta olsa ayni sekilde davranip tesekkur ederdim. Benim sucum ne simdi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kezonun tekine denk gelmissin senlik bir sey yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız çok canım cam hareket etmiş O ne demek ya Böyle bir saçmalık mı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin suçun uzun yazılar yazman. Muhtemelen anlatırken de böyle uzatıyorsun o yüzden seni kimse sevmiyor. Annen bile eldivenle seviyordur seni.

0|0
    0|0
    • Yasindan kucuk iq seviyenle boyle yorumlar yazmana hic sasirmadim boyle devam et

• ahhh bu kadınlar kısaknçlıkları ile bizi bitirdiler :D :D

0|0
    0|0
  • Fatmagül ün suçu neydi peki?😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...